Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos ehet már téliszalám...

15 hónapos ehet már téliszalámis vajas kenyeret? Anyós távollétemben ezt adta neki tízóraira?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ehet... 1 éves kora után már szinte teljesen azt eheti, amit ti. kivétel: bogyós gyümölcsök, gomba, egész mogyoró, dió..
2011. júl. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ehet, már előbb is.
2011. júl. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
persze! Fiam kedvence! Én cafatokra tépem mert azért szétrágni nekik még nehezebb de nagyon szereti reggelire
2011. júl. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

óóóh

az én angyalkám már hónapok óta eszik ilyesmit

épp ma etette szintén anyós szalámis vajas kenyérrel

15 hós

2011. júl. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én a kisfiamnak 10 hónapos kora óta azt adom enni,amit én is eszem,persze előszőr pépesebben, darabolva...de nyugodtan adhatsz már neki,és meglátod ízleni fog neki a sok új íz
2011. júl. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nagyon örülök, mert azt mondta Anyósom, hogy nagyon ízlett neki.

Nem vagyok az a nagyon parás, már hónapok óta azt eszi ebédre is amit mi, csak szalámit még nem kapott.

Én például nem vagyok érte nagyon oda, mert nekem túl fűszeres, és - bocsi - még másnap is téliszalámisat büfizek.

De nagyon örülök, hogy már ehet belőle.

Köszönöm a válaszokat.

2011. júl. 1. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!