Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha ellopják a...

Snake89 kérdése:

Mit tehetek, ha ellopják a távollétemben a megtakarított pénzem és nem tudom bizonyítani hogy ott volt egyáltalán ( pl: rendőrségnek)? És ha sejtem hogy ki volt hogy ijesszek rá?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:

"ha ellopják"

feltételes jelen idő


szóval azt tudom javasolni, hogy bérelj egy olcsó fiókot a BÁV-nál, amibe beteheted a pénzedet meg az ékszereidet amennyiben nem akarsz bankszámlát nyitni, és a pénzedet oda elhelyezni.

2011. aug. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kp-t loptak el, akkor semmit. Ezért tedd be a bankba, onnan nem fogják ellopni.
2011. aug. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos már ellopták. És kp-t vittek el.
2011. aug. 15. 20:43
 4/5 A kérdező kommentje:
Ráadásul egy ismerősöm. nem tudom mit csináljak kisgyerekem van, nagyon kéne az a pénz. mit tegyek hogy visszaadja???
2011. aug. 15. 20:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Hm.. ez nehéz ügy, először is ismerősödnek mennyi a jövedelme, ahhoz képest mennyire gazdagon költekezik, e vagy sem. Vásárol e befolyt jövedelméhez képest olyant amit eddig nem.

Én ezt gondolom, ebből tud hatol következtetni, és a rendőrségi feljelentésbe foglaltatni, ennyi érved van ha ezt annak lehet nevezni.

Meg az összegtől is függ.

Nekem egyszer elloptak 60 ezer forintot, jelentettem, tudtam ki volt, de nem láttam, a nyomozó utána ment a megnevezett kocsmába játszott a játék gépen és azonnal el is kérte tőle.

2011. nov. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!