Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dackorszakról/hisztikről...

Dackorszakról/hisztikről "rémtörténetek"?

Figyelt kérdés
Mi még előtte állunk. Kíváncsi lennék mire lehet számítani. Milyen jellegű hisztik fordulnak elő? Mi miatt? Jól viselitek? Mennyi idő mire lecseng? Hogy kezelitek? Minden érdekelne…
2011. júl. 1. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem kisfiam nem annyira hisztis fajta, de azért tudja magát produkálni. Főleg ha nem engedek neki valamit, vagy fáradt és nem sikerül neki valami. Ilyenkor én ráhagyom, pár pillanat és abbahagyja, rá jön, hogy nem hat meg a hisztijével.
2011. júl. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hiszti nálunk is csak annyi mint amit az első válaszoló is írt. csodálkoztam is, de aztán beköszöntött a dackorszak :SSS na ez tényleg húzós, 2 hete MINDENÉRT képes balhézni, borzasztó, már ég a fejem, a szomszédok egész nap ezt hallgatják hogy nyekereg, nyüszörög, sír, kiabál :S mindig kitalál valamit és ez nem az a nem szabad neki ezért nem figyelsz rá kategória. teljesen más :S arra én is kíváncsi lennék mennyi ideig tart még, nehéz, nagyon nehéz :S
2011. júl. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen idősek a gyermekek kedves kérdező és 2. válaszoló. Nekem a kisfiam 28 hónapos.
2011. júl. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem még csak 10 hónapos a babám. Ahogy olvasgattam 1 év körül már gyakrabban van hiszti. A dackorszak még odébb van, de nagyon tartok tőle. Már az altatás előtti üvöltések is elég húzósak, mikor már kézben is csak sír. Ezért próbálom magam lelkileg felkészíteni. Most úgy veszem észre hogy napról napra könnyebb a dolog=kevesebb a sírás, de tartok tőle hogy nincs messze a visszaesés.
2011. júl. 1. 21:53
 5/7 A kérdező kommentje:
Jajj! Az pedig lemaradt hogy nagyon köszönöm a válaszokat :)
2011. júl. 1. 21:54
 6/7 anonim ***** válasza:

3 éves a fiam, két éves volt, én is csodálkoztam, h huh, csak ennyi a dackorszak?

Mára már főleg ha fáradt, igazán tudja magát produkálni, volt már üzletben hasravágós, üvöltős hisztink, itthon mindent kiabálva követelős hiszti, gondolom, h örültek a szomszédok :)


A legújabb, h az oviból hazajövet kezdi el a műsort, át kell menjünk egy vasúti átkelőn, és ha nem jön vonat, (általában nem jön), akkor hátul dühöng, sír, vergődik, de én AKARTAM, h jöjjön a vonat!!!


Ha leszidtam, mert hozzám vágott egy fakockát, bement a szobába lecsillapodni, kijött, és egy plüssel"lelőtt" engem, h ő haragszik rám...


Majd csak túl leszünk rajta, igyekszem a legkevesebbre redukálni, h alkalma, indoka legyen hisztizni, elterelem a figyelmét, énekelni kezdek, ezekre általában lenyugszik.

2011. júl. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

Hát itt írnak egy-két "rémtörténetet" :) Nekem ez a lélegzet visszatartós a rémálmom. Hát nem tudom mit csinálnék, ha a lányom fejecskéje elkezdene kékülni :S 2 éves múlt májusban, nála a hiszti abból áll hogy földhöz vágja magát és fetreng, közben mondja,hogy "jaj-jaj-jaj-jaj" :S az utcán nevetnek rajta, hogy de aranyos, hát nem is tudom. Én sokszor már sírni tudnék, amikor egy nap alatt huszadjára is földhöz vágja magát. :D

2011. júl. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!