Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyermektelen barátnőmmel...

Gyermektelen barátnőmmel közös hétvégi programot terveztünk (wellnesszálloda) ám az én egyik gyermekem megbetegdett, a barátnőm érezhetően neheztel rám, nem egyértelmű dolog, hogy ha a gyermekem beteg akkor mellette a helyem?

Figyelt kérdés

Előre semmi nem volt kifizetve,tehát anyagi kár nem érte.

A barátnőm leginkább nálunk tölti a szabadidejét,néha kicsit sokat is,mert már altatnám a gyerekeket és ő még nem érzi,hogy távoznia illene,főzök neki,vendégül látom minden alkalommal,nagyon ritkán pedig lelépek vele rövid időre egy plázázásra például.

A barátnőm amikor közöltem,hogy nem tudok menni,mert beteg lett a gyermekem úgy reagált,hogy próbáljam azért megoldni valahogy,menjünk már el,ne csináljam már,aztán azt mondta,na jó akkor hagyjuk...


2011. júl. 2. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Én sem hagynám otthon. Na jó, ha mondjuk csak köhög egy kicsit, vagy picit náthás, akkor apuka is elbír vele bánni, de nem lennék nyugodt. Ha meg nagyobb a baj,akkor kizárt,hogy elmenjek.

Ha ezen megsértődik,akkor az ő dolga. Máskor is el lehet menni gondolom. Mondjuk két héttel később!

2011. júl. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Túlságosan ragaszkodik hozzád. Valószínűleg te vagy az egyetlen ilyen barátnője és azért viselkedett így, meg persze beleélte magát. Mivel neki nincs gyereke, így ő nincs tisztában azzal, hogy egy anyának a beteg gyereke mellett a helye. Mond neki, hogy amint meggyógyul a gyerek, bepótoljátok!
2011. júl. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tedd fel magadnak a kérdést: Nyugodt szívvel tudnál wellnes-ezni miden lelkiismeretfurdalás nélkül vagy sem? És akkor megkapod a választ.

(Mondjuk nem értem az embereket sokszor, attól, hogy itt kifecseged a barátnődet, személyesen kellene közölni vele ami neked nem tetszik.)

2011. júl. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!