Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes venni 8 hósnak járókát...

Érdemes venni 8 hósnak járókát vagy utazóágyat? Nincs kiságya

Figyelt kérdés
Nézegettem teszveszen és 4000 ért van kicsit hibás hálós járókák. Nagyon gondolkodom rajta h vegyek-e...kiságya nincs mert velem alszik. Meg a 4000 is elég sok, főleg h lenne annak a pénznek más helye is...szerintetek ??
2011. júl. 2. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

utazóágy szerintem nem jó járókának, nem egy stabil szerkezet, enyém simán kimászik belőle, viszont ha kiságyban aludna, utazásokhoz nagyon jó... lenne


járókát meg csak te tudod. mi használtuk, mikor elmentem pisilni vagy jött a póstás és le kellett rohannom a földszintre, beletettem arra a 2 percre. vagy mikor a karácsonyi nagy sütés-főzés volt és elúsztam is benne töltött egy órácskát. ezt neked kell tudnod mennyire bababiztos a lakásotok

2011. júl. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem szokta meg nem nagyon fog szerintem elmaradni bennük. Bár szerintem, ha kiságyat veszel, akkor azt használhatod arra is mint egy járókát, aztán egy idő után lehet tud is majd aludni benne. Utazóágy szerintem felesleges, ha nem utazol vele.

Mi 9 hónaposnak vettük a járókát, nincs el benne, pedig kiságyban alszik. Utazóágy nem igazán masszív, nekem kényelmetlennek tűnik.

2011. júl. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A harmadik gyerekünknél mi sem használtunk kiságyat. Egyértelmű volt, hogy Ő velem szeret aludni, ezért nem volt szükség a kiságyra.

Napközben úgyis a testvéreivel volt a szőnyegen míg a nagyok játszottak, Ő figyelte őket. Vagy mei tai-ban hordoztam mikor nyűgös volt.

Nekünk nem volt szükség rá, hogy utazóágyat vagy járókát használjunk, hiszen addig is szabadon volt a lakásban és mikor elkezdett mászni, mindig körülöttem volt vagy olyan házimunkát végeztem, hogy nagyon közel legyek hozzá. Viszont nálunk az első két gyerek miatt is abszolut gyerekbiztos a ház, lépcsőnk sincs. De ha úgy döntesz, hogy nem veszel semmit, mindig legyél mellette-körülötte és tartsd szemmel.

2011. júl. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem mind a négy kisbabám a földön játszott, csak a nagyinál volt járóka, akkor abban aludtak. Azt gyakran vittük ki az udvarba, ott jobban szerettem ha járókában vannak. Ha adhatok tanácsot, inkább rácsos járókát vegyél, mint hálósat, meg tud kapaszkodni, bárhol fel tud állni.
2011. júl. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!