Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Overál kérdés! Hány overált...

Overál kérdés! Hány overált érdemes venni a télre?

Figyelt kérdés

4 hónapos a kislányom,vettünk neki egy nagyon szép overált ami jó meleg igazi télre való.Méretet úgy választottuk,hogy tavaszig kitartson.Ha egyet veszünk még mellé cserére az elég?Vagy ti mennyit vásároltatok?

Köszönöm a segítséget!



2011. okt. 30. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
4 hónaposnak bőven elég egy, amikor otthon vagytok kimosod és a radiátor mellett estére meg is szárad. ő még nem koszolja össze :) majd jövőre kell kettő, meg külön kabát :)
2011. okt. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha megteheted, 2-t vegyél.
2011. okt. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is 4 hónapos. Nekünk van egy "normál" vastagságú, közepesen meleg, egy másik hidegebb napokra ami nagyon meleg, emellett van egy kétrészes overálunk és 2 télikabát....De már látom, hogy felesleges, mellesleg megvan a kedvencem ( a vékonyabb) és még eddig azt adtam rá, egyszer a vastagabbat. A kabátot és a kétrészest nemigen fogom használni :/


Úgyhogy szerintem elég egy! Ha tudsz venni mégegyet pluszban, annyit esetleg. De azt sem muszáj.

2011. okt. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget Mindenkinek!
2011. okt. 30. 16:36
 5/6 anonim ***** válasza:

3 hónapos a fiam (harmadik baba úgyhogy nagyjából már be tudom lőni miből mennyi is kell nekünk)

2 overálunk van mert nagy a család és nem biztos hogy aznap mikor koszos lesz épp azt akarom mosni (lehet hogy várakozik csomó más ruha is)és van még egy kabátja ha kocsival megyünk a hordozóba bőven elég az mert nem akarom hogy besüljön.

2011. okt. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy bőven elég. Nekünk tavaly télen volt 1 éves a lányunk,de csak 1 volt, mivel még télen nem ment egyedül,csak a babakocsiban üldögélt. Így koszos sem lett.
2011. okt. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!