Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Kisfiam kisvakond...

Anyukák! Kisfiam kisvakond rajongó. Hol tudnék neki nem horror áron 20 centis vakond figurát venni? Régió játékáruházban néztem 5400 Ft volt. Teszen, vaterán nincs. Ötletek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 09:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]

ezek kicsit olcsóbbak

2011. júl. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én is a Régióban néztem, végül ott is vettem, de tényleg brutálisan drága, még a kisebbek is nagyon sokba kerülnek. Mondjuk azt elismerem, hogy 2 év után is úgy néz ki, mint új korában, pedig napi szinten szeretgetve van.

Mondjuk most megnéztem az Ebay-en, Csehországból "csupán" tízezer forintért lehet venni ugyan olyat, 20 centiset. Úgyhogy asszem még ez a legolcsóbb lehetőség.

2011. júl. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én itt vettem: [link]

Vannak jópofa hűtőmágnesek is.

2011. júl. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én amikor még terhes voltam a teszveszről rendeltem Kisvakond fali dekort.Nagy is, szép színes is, és vastag!!Ez nem olyan matrica szerű anyag, amit a falra ragasztasz, és egy hét múlva lepottyan.(lásd bolti Micimackó) Azt hiszem, 1000 ft körül volt+postaköltség.Kaptam mellé ajándékba virágokat és lepkéket a falra.Egy éve ugyanott van, ahova raktuk!És imádjuk!
2011. júl. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ.A fali dekort láttam,de kimondottan plüss figura érdekel,mert alvósnak kell a bölcsibe neki szeptemberben.
2011. júl. 3. 19:45
 6/12 anonim ***** válasza:
itt nézd meg: [link]
2011. júl. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom merre felé laktok, de Pesten az Oktogonnál van a Millenium Könyvesbolt és az tele van mindenféle kisvakondos dologgal, van plüss is, bár az árakat nem tudom, de gyanítom nem a legolcsóbb.
2011. júl. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nekem van egy ilyen plüssöm ami már nem kell, ha gondolod küldök róla képet is, hogy hogyan néz ki, nem teljesen olyan mint a játékbolti, de hasonló, és ha tetszik akkor megegyezhetünk! :) Ha gondolod!
2011. júl. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

utolsó,várom képet.hátha teszik.ha igen,akkor megegyezünk

mindenkinek köszönöm a választ.Sajnos vagy szerencsére :-) már nem Pesten élek

2011. júl. 5. 12:46
 10/12 anonim válasza:

Szia! Sikerült képet csinálni, remélem kivehető belőle:

[link]

2011. júl. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!