Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden estefelé egy horror?

Minden estefelé egy horror?

Figyelt kérdés

Mióta előre húzták az órát a 13 hós kisfiam nappali alvása teljesen felborult. A napi 2 alvás nem nagyon jön össze, viszont, ha csak 1-szer alszik du. fél 6-tól már nem bírok vele, borzasztó nyűgös. Muszáj fél 7-kor fürdetnem, eszik és már 3/4 8-kor bevágja a szunyát. Ennek következménye, hogy másnap max. fél 7-ig alszik stb. stb.

Hogy oldjátok meg, hogy ne legyen estére borzasztó nyügi a babátok?


2011. ápr. 9. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
most mi is a baj?hogy 8 tol reggel fél 7-ig alszik?az tök jo,én ennek örülnék,igy nem értem hogy mi a gond?az enyém is 8 tol alszik decsak fél 6-max 6ig.örülj neki hogy ennyit is alszik.
2011. ápr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hűű. De irigy vagyok.

Nálunk még este 10-kor is horror van hogy végre elaludjon. Ha délután elaltatom akkor még később hajlandó lefeküdni, ha nem alszik, akkor jön a hiszti egész estig. :( Reggel 7-kor kel. Ja meg éjszakánként egyszer kétszer.

2011. ápr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg délelőtt babakocsiban elaltatni a friss levegőn és akkor délután később tudod lerakni aludni.
2011. ápr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!