Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mi vált be jobban...

Kinek mi vált be jobban hasfájásra? Chamomilla vulgaris 15 ch, vörös tea (rooibos), vagy a gripe water? Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

kisfiamnak azért fáj a pocija mert evés közben akar egyszerre kakilni, emészteni meg enni, de sír mert fáj a pocija és sír mert éhes nem bírom, szegénykémet sajnálom nagyon.

köszönöm


2009. márc. 28. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Reggel este itass vele gyenge főzetű kamillateát!!Cukor nélkül!! Nálunk is ez volt a gond a lányommal. nagyon hatásos..Szopi előtt:-)
2009. márc. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tápszeres baba, és nem igazán fogadja el sem a teát sem a vizet semmit nem akar inni pedig be is ízesítettem neki :(

ha megpróbálom neki a kamilla teát ne is ízesítsem?

Bár én a mecsekbaby teát adom neki (persze az sem kell neki) abba van kamilla meg édeskömény az jó nem?

2009. márc. 28. 11:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi nagyon sok mindent ki róbáltunk. Eleinte mindegyik jó volt, aztán mintha már nem lett volna hatása. Így jött a következő: Espumisan, Gripe Water, Mecsek Baby, Babynoss hasmasszáskrém, meggymagpárna, stb. Mire ezekkel végigértünk, addigra elmúlt a pocakfájás.

Az az igazság, ez is olyan dolog, h ki kell ezeket próbálni. Lehet, ami nekünk nem jött be, nektek az lesz a jó.

Kitartás! Egyszer ez is elmúlik (bár én sem hittem)!

Nekünk a pocakfájáskor mindig sétálni kellett vele, akár egész éjjel, csak akkor volt jobb szegénykémnek:(

2009. márc. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős és mióta tápszeres? Lehet, hogy a tápszer nem jó neki! Milyen a széklete? Egyébként a babákat a szülő rontja el azzal hogy cukrozza a teát. Felesleges a tápszer se cukrozott és az anyatej sem. Azért kell reggeli és vacsi előtt itatni mert akkor éhes és biztos megissza. Nálunk a lányom simán megitta a kamillateát, ahogy itta úgy kakilt és nem üvöltött vacsi alatt és után. Azt elmúlt 3 hónapos és azóta szerencsére nem pocakfájós. Viszonyt ő anyatejes.
2009. márc. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Születése óta tápszeres és már váltottunk tápszert is, azzal nincs gond szinte minden evés után van széklete.

most lesz 3 hónapos, a cukrozott teát sem issza meg csak a tápszert kapja.

2009. márc. 28. 12:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk az angol víz jött be.
2009. márc. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a gyermekorvoshoz fordulhatsz segítségért nekünk ő írt fel görcsoldót a babánknak és mikor beadtuk egy pillanat alatt elmúlt tőle a hasagörcse kiegészítésként persze a homeós bogyókat is használhatod nem csak a chamommila jó hasfájásra..kitartás!
2009. márc. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Papaverines görcsoldót írass a gyermekorvossal!
2009. márc. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 11:03-as választ, mintha én írtam volna. Nálunk viszont egy homeos bogyó vált be: dioscorea villosa
2009. márc. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!