Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerül az espumisan...

Mennyibe kerül az espumisan csepp, és meddig elég? 4 hós a fiam, sok levegőt nyel evés közben, gondoltam ez megoldás lehet. Köszönöm előre is!

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 10:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekünk nem nagyon használt az espumisan meg a nagyon dicsért infacol sem..Inkább büfiztesd meg rendesen! Tudom nagy türelem kell:-) Vagy pedig ha mindkét ciciből szopizik váltáskor büfiztesd meg. Nekünk a legjobban ez vált be és a kamillatea:-)
2009. márc. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi! az infacol nekünk sem vált be! tápszeres a fiam, és mivel sokat bukik, sűrítős tápszer kell neki, nagy lukú cumiból, és ömli ka szájába a kaja:( és ezért nyel sok levegőt, hiába büfiztetem, hidd el...:( kamillateát nem próbáltam, nemigen iszik semmit a fiatalember...sima kamillatea, amit mi is iszunk? mert az van itthon
2009. márc. 28. 10:58
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!


1400 ft körül vettem, hát talán egy hétig ha nem minden etetésnél adod nálunk második nap már csak félig volt.

25 cseppet kell minden etetés előtt, ez jól megpukiztatja a bébit :)

kicsit drága, de szerintem nem kell minden etetésnél én általában este adom!

2009. márc. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Adj neki Grippe vizet az tuti segít.
2009. márc. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
és olyan vizet hol tudok venni ? Köszönöm a válaszokat, tényleg kéne már valami ami segít mert elmúlt négy hónapos, és elég sokat pukizik, csak fáj neki...
2009. márc. 28. 11:07
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia, én 1100 Ft körül veszem, és nálunk is csak egy hétig elég, viszont nagyon jó.

A kamillateával vigyázzatok, azt hallottam róla, hogy tönkreteheti a bélflórát ha sokat iszik valaki.

2009. márc. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

DM-ben és gyógyszertárban is lehet venni Gripe vizet,kb 2000ft,de sokáig elég.Én kisfiam nagyon hasfájós volt, hajnal 3 kor aludt csak el,ahogy elkezdtük adni neki,elmúlt teljesen.Most 3 hós és már este 9kor alszik és semmi hasfájás.

üdv:Ancsy

2009. márc. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget, kipróbálom először a vizet, aztán a cseppet, remélem használ valamelyik!
2009. márc. 28. 11:17
 9/12 anonim ***** válasza:

szia! az én fiam is ar-es tápszert eszik. a mam 1-es cumiján simán átszívja és nem ömlik neki. ez volt a hatszázadik cumi amit kipróbáltam, de ez bevált. azóta kevesebbet bukik és kevesebbet fáj a poci.

és sokáig használtam a sab simplex szuszpenziót. nem túl drága és nagyon bejött.

a fiam most 5 hónapos

2009. márc. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
tesco-vagy auchanbe lehet venni ilyen cumit, mert tényleg lehet hogy ez is megoldás lenne, csak nagyon kis válogatós...nekem az AR-es tápszert eszik, hanem Nutritont kell beletennem, az AR is kb. olyan sűrű? mert akkor nekünk is jó, majd nézek olyan cumit neki, köszönöm
2009. márc. 28. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!