Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól tudnak a babák igazi...

Mikortól tudnak a babák igazi puszit adni? Vagy legalább valamilyen pusziféleséget?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Az enyém kb másfél éves kora óta ad igazi puszit, de ilyen pusziféleséget (ami abból állt, hogy rányomta a száját az arcunkra, játékokra, és belefújt egy nagyot:-D) azt kb 14 hó:-)

Most 20 hónapos.

2011. júl. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A lányom 11 hónapos kora óta ad pusziféleséget. Nyitott száját odarakja az arcunkhoz. De csak mikor ő úgy gondolja. (mondjuk ő nagyon sokat van puszilgatva.

13 hónapos kora óta ad cuppanos puszit.

Most 15 hónapos. Leginkább akkor ad mikor ő is úgy gondolja, de van hogy kérésre is kapunk. Ha jó kedve van akkor úgy ad puszit, hogy 1-et az egyik oldalra, másikat a másik oldalra, és ebből akkár 4 sorozatot is. Imádom.

De dobni is szokta, az kb 1 éves kora óta megy.

2011. júl. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Én ha mondom,hogy puszi,akkor negyra tátja a száját és össze-vissza harapdálja,nyálazza az arcom!Ez már gondolom pusziféleség?!14 hós
2011. júl. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most kezdte a "pusziféleséget". Kitátja a száját, céloz és össze-vissza nyálazza az arcom. 1o hónapos. Csak én és apu kap. Én nagyon sokat, apu olyan 2 naponta egyet. :D
2011. júl. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapos múlt, kb 1 hónapja kitátja a száját, ráteszi az arcomra és összenyálaz. nem tudom, hogy ez most pusziféleség-e, vagy csak véletlen. én puszinak veszem :)
2011. júl. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Rendes cuppanós puszit a fiam 15 hónapos kora óta ad. Először csak jó éjt puszit adott, de most már nagyon sokszor napközben is, meg ha kérünk.
2011. júl. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
kisfiam 7-8hónapos korától ad olyat,amit már sokan irtak előttem,nagyra tátott szájjal odanyomja a száját az arcunkhoz,(van hogy bele is harap)tiszta nyálasak vagyunk,de imádom...kb 9hónapos korától minden reggel amint felkel,(külön szobába alszik,de korán reggel átszoktam hozni ha felkel hozzánk,és ott még alszik egy darabig)az az első dolga,hogy odanyom egy ilyen nyálas puszit apának és nekem is,igy kelt,hát imádnivaló,olyankor elolvadok,hiába a fülembe is csöpög már a nyála....:)Ő tudatosan adja ezt a pusziféleséget,mert ha mondjuk neki hogy adjon puszit,már jön is és nyomja,persze ha kedve van éppen hozzá,de szerencsére legtöbbször van,meg napközben is kérés nélkül jön és adja,ma is elvoltam halmozva...:)Rendes cuppanós puszit nem tudom mikortól fog adni,majd rájön hogy kel,hiába mutatom mindig neki,még olyat nem tud adni.
2011. júl. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ! A lányom 1 éves (2 napja) Ő a homlokát tolja a mi homlokunkhoz, de puszit nem akar adni és a száját sem tátja ki. Pedig nagyon várjuk már az igazi cuppanósat!
2011. júl. 4. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!