Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11hónapos fiamnak, "kipálott"a...

11hónapos fiamnak, "kipálott"a szája széle, mivel kenhetném neki?

Figyelt kérdés
mitől lehet ez amúgy?Fogai jönnek,most a 2szemfoga jön,de lehet nincs összefüggés.
2011. júl. 3. 18:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szerintem a szája környékére semmit :/

kis kamillás teával töröld át sűrűn vagy ha távolabb van a szájától, nem tudja lenyalni akkor babakrémet, sudot vagy popsikrémet kenhetsz rá

2011. júl. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amikor elalszik a babám, Sudoval bekenem.Másnapra elmúlik.
2011. júl. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Minél többször mosd meg vízzel a száját, arcát, hogy a nyál ne csípje ki neki. Ha cumizik, ritkábban add oda neki. Én ezeket szoktam. De máris nő a szemfoga? Jó hamar.
2011. júl. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm.Pont a szája szélén,tehát ahol összeér a felső és az alsó ajka,remélem érthetően irtam,de jobban nem tudom megfogalmazni :S Ezért ott be se tudom kenni semmivel,mert az már szinte a szája.Cumizni sajnos cumizik,azt nem tudom ritkábban adni neki,mert addig üvölt még oda nem adom,na meg csak azzal alszik el.Igen,elég hamar jött a szemfoga,az egyik már 1hónapja kibújt,még növöget,és a másikkal is szenvedünk már 2hete,de az még nem tört át neki,igy van már 12foga.Akkor törölgetem neki többször,kenni nem merek oda neki semmit.
2011. júl. 3. 21:28
 5/12 anonim ***** válasza:
Az egyfajta szájpenész, ha a szája sarka be van repedve. Erre gondoltál? Boraxos popsikrémmel kend be neki többször vékonyan, 1-2 nap alatt el fog múlni.
2011. júl. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igen,a szája sarka,fehéres is neki.De nem baj ha lenyalja?Van itthon pont olyan krém meg ecsetelő,mert a fenekére irta a doki 1hete,mert nagyon csúnya kiütéses lett,gombás,és arra irta fel.Akkor azzal kenhetem neki?Mármint a krémmel,nem az ecsetelővel.Ezzel vigyem orvoshoz?
2011. júl. 4. 09:38
 7/12 anonim ***** válasza:
Konkrétan a popsikrémre gondoltam, nem tudom te milyen ecsetelőt kaptál. Tudom milyen, nekem is szokott ilyen lenni, akkor jön elő mikor gyenge az immunrendszerem. Ettől szokott csak elmúlni. Figyelj oda arra, hogy ilyenkor ne kapjon cukros dolgokat, mert a gombák abból táplálkoznak.
2011. júl. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igen,én is a popsikrémre irtam,irtam is hogy nem az ecseteőre gondolok természetesen,konkrétan ezt a popsikrémet irta fel a doki:Naturlandos,Unguentum boraxatum(nátrium-tetraborát),nem tudom ezzel kenhetem e neki.
2011. júl. 4. 10:21
 9/12 A kérdező kommentje:
cukrosat ő egyáltalán nem eszik.
2011. júl. 4. 10:22
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha boraxos, akkor nyugodtan, vékonyan.
2011. júl. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!