Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékai vannak 11hónapo...

Milyen játékai vannak 11hónapos kislányotoknak? És a születésnapjára mit vesztek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:

A kedvenceit írom le: bármit amit nyomkodni lehet, amin gombok vannak, vagy zenél, vagy lapozgatni lehet. Szóval bármi, ami mozgatható, nyomkodható.

Jelenleg most ezeknek van slágere, bár mindenekelőtt a nyomtatónk és annak gombjai a legmenőbbek nála. :)


Most vasárnap lesz egy éves, és vettünk neki pár építőkockát, mert kezdi szeretni, ha összerakhat dolgokat.

Kapni fog egy nagy plüss mackót, mert ha meglátja a nagy plüssöket, elkezdi ölelgetni őket, de itthon még csak kicsi plüssök vannak neki.

S valami nyomkodós, képességfejlesztő, zenélős játékot szeretnénk neki beszerezni a héten.

2011. okt. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én lányom is hamarosan 1 éves (28-án).

Nem tudom, mi legyen a szülinapi ajándékkal, mert a nővérétől (aki hamarosan 3 lesz) rengeteg játék van.

De van pár kedvenc, ami van nekünk, keresek linkeket, hátha kedvet kapsz és a babádnak is tetszeni fog:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. okt. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vásároltatok már a netről játékot?Ha igen akkor melyik oldaról??Amit linkeltél nagyon tetszik!Vettél már vmit onnan?
2011. okt. 5. 14:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Régió játékbolt oldaláról már rendeltem.

De ez is jó, amiről belinkeltem a fisher price-okat.

De nálunk a közeli játékboltban sem drágák a játékok (vagyis nem drágábbak mint máshol).

Ha mostanában jársz Tescoban, pl a Fisher price zenélő csiga most 50%kal olcsóbb!

2.vagyok.

2011. okt. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2.

[link]

2011. okt. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!