Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzásnak lehetnek ilyen tünetei?

Fogzásnak lehetnek ilyen tünetei?

Figyelt kérdés
8 hós lányomnak az alsó két foga gond nélkül kijött.Most viszont azt hiszem a felsők jönnek, egy picit mintha pirosabb és duzzadtabb lenne az ínye, de nem vagyok benne biztos.Viszont egész nap dörzsöli vagy a fülét, vagy a szemét, vagy az orrát.Ez lehet a foga miatt, vagy más baja lenne?
2011. júl. 3. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Lányomnak fogzáskor folyamatos orrfolyása volt, ő is dörzsölte az orrát, kuckolta. A füle szerintem más, ha oda-oda kap, akkor fájhat neki, akkor azt nézesd meg, szerintem.
2011. júl. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nalunk orrdorzsoles es fulhuzogatas. Ha fajna a fule, visitana, magas laza lenne.
2011. júl. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!