Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek átfordítható karú...

Akiknek átfordítható karú babakocsijuk van, mikor fordították a babát menetiránnyal szembe?

Figyelt kérdés
2,5 hónapos lesz szerdán lánykánk. A babakocsiban jelenleg úgy fekszik, hogy felém néz, amikor tolom. Így nekem is megnyugtatóbb, mert látom, mi van vele, nem nyűgös-e pl., vissza tudom neki adni a cumit, ami általában kell neki az elalváshoz. Elég keveset nézelődik még a babakocsiból, általában mire lemegyünk evés után már álmosodik, így a lent töltött idő 90%-ban alszik. Nálatok mikortól igényelte a baba, hogy ő már előre nézzen és nézze a világot? Majd látni fogom rajta, amikor már ezt szeretné?
2011. júl. 4. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Mivel amúgy is alszik és ha ébren is van, akkor is nyugodt a zötyögés miatt, akár most is átfordíthatod.
2011. júl. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De az a gondom, hogy most még sok esetben a séta elején kicsit nyűgösebb, kéri a cumit, de kiveri a szájából, mert kapálózik. És, így nem látom, hogy mikor kellene neki visszatenni, és jóval macerásabb is, ha mindig meg kell kerülni a babakocsit, mintha csak behajolok, odaadom neki és megyünk tovább.
2011. júl. 4. 11:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor hagyhatod így, ilyenkor még csak a közelebbi tárgyakat nézegetik, ha fölé akasztasz játékokat,az elég.
2011. júl. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor még hagyom, de kb. mikor fordítsam majd át, vagy majd látom, hogy mikor értékelné már? :)
2011. júl. 4. 12:24
 5/9 anonim ***** válasza:

Kb. 10-12 hónapos korától, de nem állandóan, váltogatom. Ha pl. fúj a szél, visszafordítom felém.

Akkor is tud nézelődni, ha felénk van a baba, picit túlreagálod, gondolom első :)) Aranyos vagy, de nem kell siettetni, tök jól elvan felénk nézve is :)

2011. júl. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Majd el jön az az idő,nálink fél éves kora körül,hogy érdekli a világ!Sajnos mostanában sokat tapasztalom,hogy az anyukák még 10-12 hónapos gyereket is magukfelé fordítva tolnak,azzal a címszóval,hogy "sír ha kifele van".Valóban vannak olyan babák,akik nehezebben szoknak hozzá,de véleményem szerint egy kicsit erőltetni kell.Persze csak normális kereteken belül!!!!!!!Én pl úgy csináltam,hogy mikor 6 hónapos lett kifordítottam és ha kettell akár 5 méterenként megálltam és előrementem,hogy megmutassam,hogy még megvagyok.Szépen lassan megszokta.Most meg már egyenesen imádja(1 éves).

Szóval szerintem fél éves korig jó is ha téged lát.

2011. júl. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mikor már stabilan ült akkor fordítottam meg. Ez 6 hósan volt. Addig míg sokat feküdt és aludt a babakocsiban addig szerettem látni teljesen. Főleg most nyáron, mikor rászállhat egy darázs, bogár akármi. Még nem tud szólni. De ha már ül, akkor látni fogod úgy is ha megfordítod. Egyébként az én babám 9 hós és még van hogy felém néz menet közben. :) Főleg mikor kiflit vagy piskótát eszik.
2011. júl. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, első. :)

Köszönöm a válaszokat! Én is úgy kb. 6 hónapos korára gondoltam a megfordítást, csak kíváncsi voltam, hogy ez kinél hogy alakult. Most még tuti felesleges is lenne, mivel ugye 90%-ban alszik. :)

2011. júl. 4. 12:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a szemébe sütne a nap
2011. júl. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!