Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól utazik menetiránnyal...

Mikortól utazik menetiránnyal megegyezően a babátok?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam 9 hónapos, már szépen tud ülni. Szerintetek meg lehet fordítani már a gyerekülését?
2011. márc. 10. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
11,5 hónaposan kapta a autósülést, addig a hordozóban háttal volt.
2011. márc. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lemaradt a "z", szóval helyesen: az autósülést :-)
2011. márc. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyébként én is úgy gondolom, hogy lehet, hogy még kicsit korai megfordítani.
2011. márc. 10. 19:09
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Mi most vettünk a kisfiamnak új autósülést, mert elérte a 9 kg-t és kinőtte az eddigit. 7,5 hónapos. nem tudom, hogy korai-e, de az ő méreteivel nem tudtunk neki fordítva is beköthető ülést venni.
2011. márc. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mi 8 hós korában vettünk neki autóst ülést, nem használjuk sokat, mert inkább sétálunk... de mi már menetiránnyal megegyezően használjuk. így ő is jobban "élvezi" az utazást, kilát, nézelődik...
2011. márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én babám nagyon hamar kinőtte a hordozót, elérte a 9, majd 10 kilót is úgy, hogy nem ült elég stabilan. Sokat olvastam a témáról. A menetiránnyal szemben akkor biztonságos, ha már rendesen tartja a fejét ülve, egy esetleges ütközés vagy hirtelen fékezés miatt! Gondoljatok bele egy pillanatra, hogy előrebicsaklik a nyak olyankor. Attól, hogy egy baba 9 kg, még nem biztos, hogy elég erős a nyaka.

A megoldás 0-18 vagy 0-25 ülés lehet, amit fordítva is be lehet kötni -átmenet a hordozó, és a rendesen bekötött ülés között.

A kérdezőnek: én inkább húztam az időt, hogy ne kelljen szemben utaznia -mint írtam, a neten olvasottak befolyásoltak.

2011. márc. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8 hónapos volt, és 9 kg a kisfiam, amikor vettünk neki normál ülést. Egyrészt a hordozót kinőtte addigra, másrészt nagyon szépen ült stabilan, harmadrészt meg megőrült menetiránynak háttal. Beleraktuk az ülésbe, és kinyílt neki a világ. :)))
2011. márc. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 11. 09:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Most olvastam, hogy 1 éves korig ajánlott, de akár 2 éves korig is érdemes menetiránynak háttal utaztatni, mivel sokkal biztonságosabb.
2011. márc. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!