Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan ásványviz, amit...

Létezik olyan ásványviz, amit forralás nélkül adhatok 1éves kisfiamnak?

Figyelt kérdés
tudom hogy először lehet forralás nélkül adni,de utána forralni kell.Létezik olyan,amit felbontás után nem csak 1x lehet forralás nélkül adni?A babavizet is tudtommal csak 24óráig lehet forralás nélkül adni.Már elég macerás forralgatni,naponta 1,5litert megiszik...csapvizet nem merek neki adni,azt én se iszok sose,nincs baja elvileg,de inkább nem adnék neki.
2011. júl. 4. 14:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
elméletileg a jana bébi vizét nem kell forralni felbontás után sem, még ha 5-6 órával később is töltesz belőle újra.
2011. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

jana babavíz

többféle kiszerelésben is van 1 l van 2dcl is

2011. júl. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A Szentkirályi vizet is lehet adni forralás nélkül!
2011. júl. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én a szentkirályi vizet adom a fiamnak, mióta csak iszik vizet, és sose forraltam később sem felbontás után, pedig nálunk nem fogy el egy üveg egy nap alatt.

Szerintem egy 1 éves gyerkőcnek már nem kell forralni, főleg nem a babáknak is szánt ásványvizet.

2011. júl. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

csak babavizet adhatsz neki, azok nem tartalmaznak nitrátot! a többi igen, ezért nem adható babáknak!!!

a szentkirályi és a jana ilyen. biztos még van más babavíz is, nem tudom, ez a kettő biztos.

24 óra után kell csak forralni 1 éves kor alatt, ha napi 1,5 litert megiszik akkor bonts fel egy 1,5 literes üveggel reggel és nem kell forralni. de mivel 1 éves, még másnap is adhatod forralás nélkül

2011. júl. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm.Akkor elvileg 2napig is adhatom neki forralás nélkül?(a felbontási napon és a következőn)
2011. júl. 4. 15:03
 7/12 anonim ***** válasza:
igen, nyugodtan adhatod már 2 napig, addig tedd hűtőbe
2011. júl. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm.És muszáj hűtőbe rakni miután felbontom?
2011. júl. 4. 15:09
 9/12 anonim ***** válasza:
én 9 honapos koráig forraltam, aztán már nem, és a sima pennys mentes vizet kapja teának is tápszernek is, semmi baj ,1 éves.
2011. júl. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

" A palackot felbontás után tartsa hűtött helyen és 24 óra eltelte után forralja fel!"


EZ VAN A JANA CÍMKÉJÉN.


Forralj csapvizet, nem kerül annyiba. Olyan babavíz nincs, amit szeretnél.

2011. júl. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!