Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anmar Hilux babakocsival van...

Anmar Hilux babakocsival van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekünk az van, én nagyon szeretem. Jó terepre, könnyű a szerkezete, nagyon könnyű irányítani.

Mire vagy kíváncsi?

2011. júl. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is van 4 hónapos tapsztalatom. Nagyon szeretem!
2011. júl. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Juj de jóóó! Mert ez lenne talán az a kocsi, ami mindenben megfelel, mert többfunkciós, lehet emelni a mózest és nem kagylóülés a sport része.

Leginkább az érdekelne, hogy nem "gagyi"-e? Már úgy értem nem lötyögnek a részei például? Élőben is olyan szép, mint képeken (nekem a csont-barna szín tetszik)? Az anyaga tényleg olyan fényes, nejlonos élőben, vagy olyan szép, mint képeken? A hordozója milyen? Kényelmes a babáknak? És úgy általában minden-minden érdekelne, ha van kedvetek mesélni! :) Régebbi Suzuki Swiftünk van, befér a csomagtartóba szerintetek?

Köszi a válaszokat!

2011. júl. 5. 08:14
 4/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nekem Seat Ibizám van, abba befér. Csak a kalaptartót le kellett szedni, mert csak élére állítva lehet betenni.

A hordozója kényelmes, elég sokat járunk a lányommal bevásárolni, nagyon szeret onnan nézelődni, sosem sír benne. Múltkor hosszabb útra mentünk, végigaludta az egészet benne. :)

Szerintem nem gagyi, jó kis masszív a váz. Nekem egy bajom van, de utólag könnyű okosnak lenni. Ha a lányom kinövi a hordozót, akkor meg leszek lőve, mert a sport rész elég nagy ahhoz, hogy bedobjam a kocsiba, ha vásárolni megyünk. Szóval ha autós ülésbe kell már tenni a csajszit, akkor lehet, hogy vennem kell egy praktikusabb sport kocsit. De ez még tök ráér, lehet, hogy addigra meg amúgy is elindul, és nem akar majd megülni benne.

Mi kint lakunk a város szélén, itt elég rossz az út, de ez a kocsi mindenhol elmegy. Még télen is, a tök nagy hóban. :)

Nekünk homok színű van, nem olyan nagyon fényes az anyag. Mondjuk én jobban szerettem volna rózsaszínt, de a férjem nem. :)

2011. júl. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen, ezt már olvastam, hogy a sport résszel lehetetlen így közlekedni, de szerintem vannak más olyan helyzetek, ami miatt jó, ha vesz az ember egy kis sport kocsit. Már 12-15 ezer forintért olyan jókat láttam! :)


Egyébként a bevásárló kosara elég nagy? A hozzávaló táska használható? A mózes elég nagy? Nekem novemberi babám lesz, szóval egy ideig teljes téli hacukában fog benne utazni. Maga a kocsi amúgy nem nehéz ugye? Mert elsőn lakunk, mondjuk akár külön-külön is fel tudom majd vinni a részeit ha kell. Egyébként a sport rész kényelmesnek tűnik?

Jaj, bocsi a rengeteg kérdésért, csak úúúúgy örülök, hogy találtam valakit, aki használja ezt a kocsit!

Amúgy a neten rendeltétek?

2011. júl. 5. 09:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi baba börzén vettük, ott akciós volt újonnan.

Nem nehéz, én a teraszról szoktam ugyan csak fel-le vinni. A mózes rész jó, ráadásul meg lehet emelni a fejrészt. Elég nagy, csak az én lányom iszonyat gyorsan nő, így sajnos már nem kényelmes neki. De a sport részt is szereti. Tartottam tőle, hogy nem lesz kényelmes, de jól elvan benne. Jó, mert kilát belőle. :)

A bevásárló kosara hatalmas! Ha bevásárolok, akkor kb. 2 3/4-ig megpakolt sparos szatyor is belefér. :D

2011. júl. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

én a 2. válaszoló vagyok. Én még csak a mózest és a hordozórészt használom, de mindkettő szuper!

Mi a 2. emeleten lakunk, de még simán a hordozóval (váz nélkül) is nehezen megyek fel a fiammal (4 hónapos).

Bérelünk az egyik garázsban egy sarkot :), és ott van a babakocsi, így csak a babát kell felcipelnem és a cuccokat. Amúgy én is nagyon sokat használom a csomagtartó részt + a pelenkázó táskát. Mind a kettő strapabíró!

Szerintem fényes anyaga van. A mózes jó nagy.

Mi a Bippa kft.-ben vettük - ott nagyon olcsó volt.

Viszont leírást nem kaptunk hozzá, és fogalmam sincs, hogy hogyan kell megemelni a mózes fejrészét :( - ezt szeretném, ha leírná nekem a másik tulaj :).

2011. júl. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Simán a fej résznél megemeled az egész lapot, és alul van egy fém kar, amit kihajtasz, és be tudsz állítani, hogy mennyire legyen magas. És akkor már kész is.
2011. júl. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Timi0225 válasza:

sziasztok!

Nekünk is anmar hilux babakocsink van, én is szeretem, de vannak azért hibái.Mikor megvettük, azt mondták, hogy ez az újabb változat, és hogy ez keskenyebb, a szűkebb ajtókon simán beférünk vele.Na ez nem bizonyult igaznak, mert sok olyan bolt van még mindig, ahová nem férünk be, és ügyeskedni kell, hogy be tudjuk tolni (ugye már említettétek, hogy alapból is van azért súlya a babakocsinak, ez is nehezíti).A felfújható kerék tényleg nagyon jó.Valóban kényelmes lehet a babáknak, az én kisfiam is nagyon szeret benne lenni, és olyan jókat alszik benne!Az alsó kosár is valóban elég nagy, rengeteg minden belefér.Ami még szerintem kicsit rossz, hogy a sportkocsi részénél a háttámlát körülvevő perem csak egy vékony szivacs, hátra hajtva a támláját a kisfiam pl. előszeretettel feszíti ki magát a karfára támasztva a lábát, és a feje úgy tűnik, hogy kiesik a kocsiból, néha szívinfarktus keringet. Tehát az is lehetne egy kicsit erősebb anyag, ami nem hajlik ki, hanem van egy kis tartása.A sportkocsi résznél az ernyő alsó része lecipzározható, így teljesen előre tudod dönteni az ernyőnyét,ha pl. szembe süt a nap, mi nyaraláskor most rengeteget használtuk így, igaz a pici addig nem sokat látott előre, de a hálós részen való kuksolás is nagyon tetszett neki.Könnyen levehető a huzat, simán mosható, strapabíró az anyaga. Összességében ár-érték arányát tekintve szerintem jó babakocsi.(mi is a Bippánál vettük)

2011. júl. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Végül megvettétek a babakocsit?

Mesélnél róla?

2013. máj. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!