Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha allergiás a picid a tejre,...

Ha allergiás a picid a tejre, annak mik a tünetei?

Figyelt kérdés

Fiamnak nemrég adtam először igazi tejet (boltit). 50ml-t kapott. Gondoltam szépen lassan bevezetjük, már 20 hónapos. Délután vettem észre, hogy apró kis kiütések (nem pirosak) jöttek a kis arcocskáján.

Szerintetek ez lehetett a tejtől, vagy a melegtől is kijöhet? (amikor ez történt még hőség volt).

Tejtermékeket egyébként már eszik,csak így konkrét tejet nem ivott még.


2011. júl. 5. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Húgom kislányánál hasmenés formájában jelentkezett a tej-allergia, a szomszéd kisfiúnál pedig a popsija lett piros pöttyös. Mindketten azt csinálták, hogy pár hét elteltével újra megpróbálták. A kislánynál megint jött a hasmenés, a fiúcskánál viszont nem volt semmi gond, ő azóta tejet iszik.
2011. júl. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valszeg a tejtől. Tejfehérje érzékenység esetén jön ki ekcéma. Pár hét múlva próbáld megint.
2011. júl. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az nem jelenti azt hogy nem érzékeny rá ,mert eddig kapott már tejszármazékot, a joghurt stb, nem ugy tartalmazza. az én fiam 4 hos kora ota kapott tejpépeket, semmi baja nem volt, 7 honaposan fogyott a tejem, a dokink irt fel tejalapu tápszert, egy üveggel ivott meg, azonnal kiütéses lett és ekcémák mindenhol, az arca ugy nézett ki mintha rohadna, nagyon nehezen hoztuk helyre csupán egy üveg tejes tápszertöl, most 12 honapos, és nem kap semmilyen tejszármazékot, diétán van, majd megyünk terhelésre 14 hos korában.
2011. júl. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!