Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki volt mostanában tescoban...

Aki volt mostanában tescoban mennyibe kerül egy csomag body? Rugi?

Figyelt kérdés
A sima tescosra gondolok azt hiszem 3 vagy 5 db szokott lenni egy csomiban.köszönöm:)
2011. júl. 5. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Még van egy pár darab 50%-os kedvezménnyel, én így vettem 3 db-os rugit 3500 Ft helyett 1750 Ft-ért! De vannak bodyk is!
2011. júl. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1800 fortintért féláron 3 darab rugi baromira nem olcsó ennyiért n máshol is kapsz, sokkal jobbat
2011. júl. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
én 70% os kedvezményről tudtam:(
2011. júl. 5. 13:20
 4/10 anonim ***** válasza:

első vagyok én ahol eddig nézegettem a sehol nem találtam még 590 Ft-ért rugit! Mert ennyire jön ki darabja!

De kiváncsi vagyok, hogy Te hol veszed a rugikat ennél olcsóbban?!

A rugikra és bodykra 50% van!

2011. júl. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3darabos fehér body 1100ft volt, 3 darabos színes rugi 1750ft, ha jól emlékszem én ennyiért vettem pénteken.
2011. júl. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne a 600 ft alatti rugi!!! Akkor én is máshol venném...

Én hosszú ujjú bodyt vettem őszre/télre, 1750 ft volt 5 db. Szerintem nagyon jó áron volt. Bár lehet, hogy ahol 600 ft alatt lehet rugit venni, ott bodyt is lehet 370 alatt...

2011. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A 600 Ft-os rugira vagy bodyra én is kíváncsi lennék, mert még a kínaiban sem kapni annyiért. A minősége meg ugye...
2011. júl. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is vettem 50%-os kedvezménnyel 3 csomag rugit a lányomnak. Minden nap ez a pizsamája, arra tökéletes és kényelmes. Én naponta tisztát adok rá, így elkel belőle pár darab.

Bodyt nem vettem, mert csak a hosszúujjúak vannak leértékelve.

Arra azért kiváncsi lennék én is, hogy hol lehet olcsóbban venni rugit???? Akkor oda megyek én is:)

Persze turiban lehet 1-1 darabot találni, de azt is inkább télen.

2011. júl. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én turiba veszem a body-kat, rugikat.

Találtam egy új helyet nemrég, múlt héten 100 ft volt minden bébiruha, de előtte 20 ft-ért is vettem ott cuccokat.

70 %-ukon még rajta volt a címke.

A teszkós cuccok sosem jöttek be, nem elég, hogy drága, de szanaszét is nyúlt nekünk.

6 hós a lánykám

2011. júl. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsónak!

Pici babának még sok turis dolgot lehet kapni, de nagyobbnak már egyre kevesebb a body és a rugi.

Egyszer én is kifogtam egy turiban egy "jó szállítmányt", legalább 10 rugit tudtam venni, az összeset megvettem ami volt, még nagyok is voltak akkor, de most már épp jó neki, nincs több. Ezért vettem a tescos rugit.

Nem tudom, nekem soha semmi nem nyúlt meg.

Most 16 hónapos a lányom, 85 cm, ebben a mérteben már nincs nagyon rugi, legalább is ahol én járok.

2011. júl. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!