Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kihasználtátok az olyan...

Kihasználtátok az olyan járókát, aminek fekvőfelülete több szintre is rakható? Hol vetted?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen kihasználtuk. Kaptuk. Így pláne megérte.
2011. júl. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Brendonban, de piszkosul drága volt, Gauther márka, hatalmas ovális alakú, de imádta mind a két gyerek. Egyszerre is simán elfértek benne, állítható magasság, lefékezhető kerekek, kivehető rácsok. Ma is megvenném, nagyon jó választás volt.
2011. júl. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Igen.Minekünk is ilyen van de nem sokat használtuk, mert a mi kis babocánk inkább a szőnyeget vette birtokba. Praktikus nagyon,nem kell nagyot hajolni amíg kicsi a baba, ha meg már nagyobbacska akkor meg könnyedén le lehet venni a felső részét.
2011. júl. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Soha nem használtunk járókát, semmilyent se. Amíg elvan benne, addig a kiságyban is elvan, aztán meg inkább ajtórácsot szereltünk fel, mert egy járókában nincs elég hely. Én fölösleges pénzkidobásnak tartom, pedig ingyen kaptunk egyet, ami soha se lett összeszerelve.
2011. júl. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen. A mienk 3 szintre állítható 100 X 100-as, irtóra kihasználtuk mindkét gyerekkel. Mi is kaptuk, talán Brendonos...

Ott tanultak meg felállni mindketten. Nálunk a nappali közepén volt, szerették, mindent láttak, mindenben "részt vettek", nem érezték "büntetésnek", talán másfél éves korukig használtuk, a végén már csak pl. takarításkor beletettem és könnyedén megcsináltam.

2011. júl. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért amikor a baba ágya az emeleten van, Te meg a napod legnagyobb részét a földszinten a nappaliban és a konyhában töltöd, akkor nem hiszem, hogy felesleges lenne. Emellett előfordul, hogy a nagytól a járóka óvja a kicsit, egy biztonságos kis világot teremt neki és még sincs egyedül.
2011. júl. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi is kaptuk, mindannyian nagyon szerettük.

Emeletes házban lakunk, a földszinten van a konyha és a nappali, az időnk nagy részét ott töltöttük. Fél éves korában engedtük le, addig a középső részen volt. Szeretett benne forgolódni, nézelődni, ott térdelt fel először (na, akkor engedtük le, azóta sem értem, hogy térdelt fel, mert még hónapokig nem kúszott-mászott-ült). Sokszor beletettem a pihenőszékbe és úgy be a járókába, míg nem tudott ülni, úgy is etettem, nem kellett akkorát hajolni hozzá, és ő is jobban kilátott.

2011. júl. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, megerősítettetek. Mi is kétszintes házban lakunk.

Már csak azt nem tudom milyet vegyek, a Brendonban nagyon sokféle van.

Még egy kérdésem lenne: a kivehető rács az hasznos?

2011. júl. 5. 21:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok


A mienknek nem kivehető rácsa volt, de én hasznosnak gondolom, mikor már nagyobb a baba, mert szeretnek behúzódni egy kuckóba, de ha kivehető a rács, ki -be tud közlekedni, szóval később alternatív várként funkcionálhat. :-)

2011. júl. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a nyolcszögletű van (az hiszem octopus). Nagy kedvenc. Jó, mert ha már körbeforog, akkor sem akad fent benne sehol.
2011. júl. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!