Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a babátok,...

Mennyi idős volt a babátok, amikor elkezdett kiflit, kenyeret, babapiskótát vagy kekszet rágcsálni? Mennyire "fuldokolt" tőle?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
8 hónapos kora körül adtam neki kenyérhéját.Azzal dörgölte a fogát.És rágcsált belőle.A kifli nem jó,mert nagy darabban ragad össze a nyáltól.
2011. júl. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
10 hónapos a kislányom.kb egy hónapja kap kiflit,zsömlét.Babapiskótát 6 hós kora körül kapott.Hál'Isten egyiktől sem fuldoklik.
2011. júl. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Babapiskótát és kenyeret 6 illetve 7 hónapos koruk óta esznek. Kekszet (nem babakekszet!!) Csak 8 hónapos koruk után adtam nekik kézbe. Viszont a kukót fél éves koruk óta eszik. Soha nem "fuldokoltak" tőlük.
2011. júl. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tojas nelkuli babapiskotat adtok a babanak kedves valaszolok? Vagy van benne tojas? mert ugy tudtam tojasos dolgokat csak 1 eves kor itan kell.vagy tevedek?
2011. júl. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A babapiskótában lévő tojás nem allergizálja a babát.A védőnőnk mondta ( és a hozzátáplálási táblázatok szerint is), hogy 6 hónapos kortól adható.Én adtam is neki.Soha semmi baja nem volt!Gyerekorvosunk szerint lehet adni azt, ami nála nem okoz panaszt.Kenyér féléket 7- 8 hónaposan kezdtük el, nagyon pici darabkákban én adtam a szájába.Most már 9 hónapos, és sajtot, margarint is kap hozzá.Azóta jobban is hízik, mióta adok normális kaját is neki:)) Kekszet csak darálva kapott, háztartásit, gyümölccsel keverve 6-7 hónaposan, de nem volt tőle elragadtatva.Talán ha magába adtam volna, ízlett volna neki, de úgy még nem adtam.Semmitől nem fuldokolt, egyedül a kifli csücsöktől.Egyszer a kezébe adtam, és bár ott voltam végig, az akkor még egy szem fogával akkorát leharapott belőle, hogy öklendezett.Megijedtem nagyon, azóta nem adtam a kezébe, inkább én adagolom neki.
2011. júl. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 8 hónapos, mára már eszik kenyeret, kiflit, babapiskótát is! Kb. 1 hónap alatt vezettem be neki mindegyiket! Szerencsére egyiktől sem fuldokolt, sőt, nagyon szépen és ügyesen ette/rágta őket az első pillanattól!
2011. júl. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!