Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan ápoltátok a kislányotok...

Hogyan ápoltátok a kislányotokat pelenkázásnál?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Megtörölgettem a hajlatokat, popsit, nuniját csak óvatosan, nem szabad széthúzni csak úgy finoman áttörölni+ fürdésnél meglögybölni egy kicsit. Nem baj ha krémes marad belül. Utána bekenem Bephantennel, a hajlatokat, popsit, nunit szintén csak éppen hogy. Nekünk a kórházban volt szülés után bemutató és ott mutatták, hogy így kell.
2011. júl. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha bekakil, én felkapom, feltűröm a body-ját, és elsasszézunk gyorsan a fürdőszobáig. Ilyenkor imádkozom, hogy ne kakiljon út közben többet, és megmosom a fenekét a csap alatt. Amúgy törlőkendő.

Utána kicsit bekenem popsikenőccsel a bőrét, ahol piros. Ha nem nagyon piros, nem mindig kenem be.

Néha szopinál, ha meleg van, kicsomagolom alul, hagy szellőzzön :-)

Nunival semmi különöset nem csinálok. Azért néha széthúzom, és finoman ott is törlöm, inkább csak vizessel, de úgy tudom, azt nem kell.

2011. júl. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Nem szeretnék gonosznak és okoskodónak tűnni, de azért megnézném én annak a kislánynak a nuniját, akiét nem törlik ki. Attól, hogy fürdésnél vízzel kilögybölöd a sok krém, miegymás nem fog kijönni, hanem csak jól lerakódik. Ami nem hiszem, hogy túl egészséges. Az elején én is nagyon óvatosan törölgettem csak, mivel ezt mondták, de mostmár rendesen kitörlöm neki.
2011. júl. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Én is kitörlöm rendesen a nagyajkak között. Gondoljatok bele ha magatoknak is csak kilögybölnétek. Nem azt mondom hogy nagyon széthúzom, de a nunija között is óvatosan de kitörlöm a krémet, kakit ilyesmit. Én csak kakinál szoktam popsitörlőzni és krémmel bekenni. A nunija közé soha nem kenek semmit, csak a popsit és a szeméremdombját. Ha csak pisi van, akkor csak sima peluscsere. Olajozni nem szoktam.
2011. júl. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Ki lehet törölni a kislányok punciját a szeméremajkak között, finoman szét húzva, sőt ki is kell!
2011. júl. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!