Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan kezdtétek...

Hány hónaposan kezdtétek bilire szoktatni kislányotokat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyan kisfiam van, de szerintem ez a kérdés szempontjából nem fontos. Ha mégis, akkor bocsi. 14 hónaposan kezdtük, 20 hónaposan szobatiszta, kereken 2. szülinapra ágytiszta lett.
2011. júl. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én a lányomat azóta biliztettem, hogy meg tudott ülni (7hó) 19 hónaposan bugyit adtam rá, 2 hét alatt szoba-és ágytiszta lett.
2011. júl. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez felkeltette az érdeklődésemet! A kislányom 9 hónapos, már gondolkodtam a biliztetésen, de kinevettek! :-(

Hogy kezdted 7 hónaposan? csak néha ráültetted? Mikorra lett szobatiszta?

2011. júl. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

amikor láttam hogy érett rá és érdekli, de nem 7 hónaposan

(pedig 6 hónapos kora óta magától sabilan ült)

Nemrég lett szobatiszta (27 hónaposan) tavaly nyáron is próbálkoztam de nem volt vevő rá, a bilirehez meg azért nem akartam odaragasztani



manapság ez valami verseny, amúgy??

2011. júl. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

előző

éjjel mér nagyon régóta nem volt pisis a pelusa, úgyhogy vehetjük régóta ágytisztának, most már egyáltalán nincs rajta pelus

2011. júl. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem verseny, csak anyukam nyaggat h mar biliztetni kene, mert lassan egy eves, en meg amint ulni tudtam mar biliztem. gondolom orakig rajta tartott aztan csak belement valami...a kislanyomat ratettem parszor, egyszer ketszer epp belepisilt, de az az altalanos h ul par masodpercet majd felall.
2011. júl. 18. 21:24
 7/9 anonim ***** válasza:
jaj régen minden gyrek már a pólyában bilizett, ne foglalkozz vele, a nagyszülőknek, szülőknem vannak ilyen dolgaik.
2011. júl. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én 7 hósan úgy kezdtem, hogy odaraktam a bilit a szobába, ahol játszott, így tudta, hogy van ilyen is, először ruhába ült rajta, játékból, aztán élesben úgy kezdtük, hogy reggel az volt az első dolgunk, hogy ráült (éjszaka sosem pisilt be) végül is mindenki pisivel indítja a napot :-)aztán tapsvihar, ha volt produkció. tetszett neki, így reggel, alvások előtt, után, séta előtt, után, fürdés előtt mindig megbiliztettem, sőt, néha ő tapsolt, meg mutatta, hogy lesz pisi. voltak hetek, amikor alábbhagyott az érdeklődés, olyankor nem erőltettem.

röviden ennyi. amikor lekerült a pelus, 2 nap néha becsurgatott, aztán megtanulta visszatartani. nekem egyébként egy kolléganőm javasolta ez a "módszert", ő korábban bölcsiben dolgozott, azóta is hálás vagyok érte neki :-)

2011. júl. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja, és azt még hozzátenném az előbbiekhez, hogy nem ültettem órákat a bilin. 1-2 perc, ha akar jönni vmi, ennyi idő alatt kijön :-)
2011. júl. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!