Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Túri" vezetéknévhez ajánlanát...

"Túri" vezetéknévhez ajánlanátok nekem keresztneveket? :-)

Figyelt kérdés

Még nem tudjuk, hogy fiú vagy lány, kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy szerintetek milyen nevek mennek a Túri-hoz. Nekünk egyelőre a Barnabás és a Dóra nevek tetszenek, de azért még jó lenne pár alternatíva :)


Köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 6. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
ismerek egy Túri Klaudiát, és Dianát is, szerintem mind2 szép :)
2011. júl. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A hosszabb nevek jól mennek a Túri vezetéknévhez, tehát a Barnabás illik is hozzá (meg szép név). Nekem viszont nem hangzik jól a Túri Dóra. Bár a Dóra jó név, de nekem így egyben nem jön be.

Nem tudok nevet ajánlani, de én mindenképpen hosszabb vezetéknéven gondolkoznék, főleg ha csak egy keresztnevet kap majd a baba.

2011. júl. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

*hosszabb keresztneven

bocs vezetéknevet írtam

2011. júl. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Balázs,Izabella
2011. júl. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Én Marcellt ismerek ilyen vezetéknévvel. De szerintem megy a Márk, Máté, Bence, Levente, Olivér is hozzá. Lányból Dorina, Boglárka, Bianka, Eszter, Emese, Gréta, Zsófia, Luca. De ez elég jó vezetéknév abból a szempontból, hogy sok név passzol hozzá.
2011. júl. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az előttem szólóknak hosszabb keresztnév kellene. Ha ragaszkodtok a Dórához vannak még lehetőségek mint pl: Dorina, Dorottya.

[link]

Ez a link egy terhességi kalkulátor és egy névtervező oldal mi is itt találtuk meg a lánykámnak a nevet mert a párom vezetékneve elég bonyolult. Jó böngészést:)

2011. júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tímea, Tamás, T....
2011. júl. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekunk Dora a kislanyunk, de a Turi melle nekem sem igazan tetszik. Igaza van annak a valaszolonak, aki szerint picit hosszabb nevvel is probalkozhatnatok.

Turi Dorottya, lehet Dorinak, Dorkanak becezni

Turi Tamara (nekem tetszenek az alliteralo nevek)

Turi Adrienn

Turi Emese

Szep a Barnabas, csak felenk olyan sok van beloluk..

Turi Daniel, bar Dani is van tobb, de talan mar kevesebb

2011. júl. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én a Dóránál hosszabb nevet választanék a Túrihoz. Pl. Túri Bianka, Borbála, Mandula.

A Barnabás szerintem szép.

2011. júl. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Evelyn , Benjámin
2011. júl. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!