Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislánynak rövid frizurát?

Kislánynak rövid frizurát?

Figyelt kérdés
Szeretném levágatni 2 éves lányom haját. De nem fiúsra, hanem valami rövid, de csajos fazont szeretnék. Ami később könnyen igazítható, hogy egyenesbe nőjön. Tudtok ilyen képet linkelni esetleg? Köszönöm!
2011. júl. 6. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Én lányomnak elöl kb állig ér, hátul picit fel van nyírva, mármint ott rövidebb. Frufruja is van, mert nem bírja a csatokat, hajpántokat.

Szerintem aranyos ez a haj. Csak megfésülöm reggel és kész.

2011. júl. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kiscsajszim most lesz 3 éves és 1 hete vágattam le a szép hosszú haját.Vállig ér és a vége bekancsalodik.De neki növesztettem a afufruját , tehát nincs neki, mostmár majdnem olyan hosszú mint a hajhossza.De ő szereti a hajpántot csatokat.
2011. júl. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2011. júl. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az én lányomnak is ilyesmi van, csak egyenlőre kicsit feljebb van nyírva, mert a fül melletti részen még rövidebb volt a haja és ahhoz lett igazítva az egész frizura, de picit még nő és ilyen lesz (ja, meg talán picit vékonyabb szálú az én lányom haja, és talán picit kevesebbnek tűnik, kevésbé "tömör". De a fazonja ez :


[link]

2011. júl. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, mi is ilyenre vágattatjuk már egy éve a lányom haját. Csajos, mégis rövid, a folyamatos vágatással talán egy picit erősödik is, de az biztos, hogy makk egészséges, fényes.
2011. júl. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!