Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ti mennyit alszotok...

Anyukák, ti mennyit alszotok kicsi baba mellett éjjel? És nappal esetleg?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 14:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Éjjel 9 - 9 és fél órát, nappal nem alszom, mert az éjszaki alvás elég. 6 hónapos a baba. Persze bármikor változhat, de 4 hónapos kora óta átalussza az éjszakát. Most beteg, még többet aludt, reggel egy órával később kelt.
2011. júl. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mikor még nagyon pici volt (pár hetes), akkor kb. 5-6 órákat aludtam. Egyrészt mert éjjel még felkelt enni, másrészt nem is tudtam igazán elengedni magam és jókat aludni.

Napközben nem aludtam soha, egyrészt azért mert nem nagyon tudok, másrészt lányom napközben max. fél órákat aludt, annyi idő alatt el sem tudtam volna aludni.


Mióta nem kel fel éjjel a alányom, azóta nagyon jókat alszunk a férjemmel mi is. Napi 7-8 órát biztos.

2011. júl. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem vagyok egy stresszelős,ezért míg pici volt és nem aludt olyan jól egyhuzamban, is tudtam aludni.HA felébredt,akkor magam mellé raktam és cicin aludt el.Most már 18 hónapos és hónapok óta 9-10 órákat alszik és akkor én is.Ha mégis felébred,akkor átcammog hozzánk és ott alszik velünk reggelig.

Nem tudom,hogy ki hogy van vele,de hogy én egésznap karikás, kialvatlan szemekkel járkáljak és az alváshiánytól szenvedve legyek türelmetlen...nem érte meg.ezért volt könnyebb cicin altatni és nem órákat ringatni vagy hagyni a kiságyban üvölteni,hogy magától aludjon el.2 hónapja magától szokott le a ciciről és azóta magától is alszik el.Semmi gond nem volt,hogy előtte hogy voltak az alvási szokások. :)

2011. júl. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2,5 hós kislány mellett éjszaka 5-6 órát, bár mostanában (utóbbi két nap) 6-7 óra is kijön néha, de egyelőre még én mindig felébredek 2-3 körül, mert eddig sokszor kelt akkor enni. Egyelőre még a nyugodt alvás nem megy egyhuzamban, pedig már egy 6 óra is kellemes lenne. :) Nappal nincs igazán időm aludni, két hét alatt fekszem le kb. 1-szer, akkor is általában vagy pont jön a postás, vagy telefonál valaki, sosincs szerencsém.
2011. júl. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15:09-es: Aki nem tud szoptatni annál sajnos a cicin altatás nem működik, ezért akad elég sok kialvatlan, karikás szemű anyuka. Szerencsés vagy, hogy neked ez könnyebben ment. :)
2011. júl. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

15:12-es.Bocsi,erre most perpill tényleg nem gondoltam.Olyan alapvetőnek tűnik a szoptatás és sajnálatos,ha valakinek nem megy valamilyen oknál fogva.

De nem volt benne a kérdésben,így csak a saját tapasztalatomat írtam le.

2011. júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17 hónapos a fiam, 6-7 órát szoktam aludni éjjel. Nappal nem alszok, soha nem is aludtam. Míg kisebb volt, valamivel többet aludtam éjjel is, mert reggel tovább aludt.
2011. júl. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5-6 órát. nem a fiam miatt, ő éjjel 10 órát alszik és nappal 2-3 órát, tehát tudnék többet is de sajnos nem tudok :(
2011. júl. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
előző, úgy akartam írni, hogy lenne lehetőségem többet aludni de nem tudok :(
2011. júl. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Amikor kicsi volt(par hetes)akkor 5-6orakat.8hetes koratol egeszen 6honapos koraig vegigaludta az ejszakat volt hogy 10orat is tudtam aludni.Mindig is szerettem sokat aludni.6hos koratol eleg surun kel ejszaka(fogzas 4foga jott ki egyszerre) altalaban cicin alszik vissza.Van hogy 4orat alszok azt is 4reszletben.Ha sikerul 6orat alszok persze azt is tobb reszletben.Ha szerencsem van du.n tudok aludni egy orat.De jo ez igy most ugyis fozok takaritok miutan felkelek.Igy legalabb meg csinalok mindent mire apa hazaer delutan.
2011. júl. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!