Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány órát alszotok/aludtatok...

Hány órát alszotok/aludtatok éjjel összesen 5 hónapos baba mellett?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:

8 óra megvolt,de ebből többször felkeltem takargatni,vagy egy-egy sírásra,de ez nem volt hosszú idő.

Csak tápszeres volt,és már nem evett éjjel,így az is elmaradt.Nem panaszkodom.

2009. ápr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kérdésedből ítélve Te sem alhatsz sokat hozzám hasonlóan.

Én össz.4-5 órát alszom megbontásokkal, szóval nem egyben.

Nekem is 5 hónapos múlt a babám, és este még mindig felkel enni. Egyszer hajnal 1-2 körül, utána 4-5 között. A két etetés között egyszer még kimegyek fejni is. Szóval ne kérdezd mennyire fáradt vagyok.... De érte igazán szívesen megteszem, és várom "türelmesen" mikor alussza végre már át az éjszakát :)

2009. ápr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én este 22-töl reggel 7-ig.Filmen múlt.Ritkán megébredt éjjel,de nem panaszodhatok.Most 1 éves.
2009. ápr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
az én 5hós kisfiam fél 9től alszik reggel fél 7ig. De valamikor már 7kor alszik, ilyenkor 5-fél 6ig alszik folyamatosan. Én mellette sokat tudok aludni. 3hetes korától átalussza az éjszakát teljesen. Nagyon ritkán kel fel. heti 1 alkalom van, amikor valamiért éjjel felkel. Akkor megetetem. És alszik is tovább. Amikor reggel kel fel, akkor is kap kajcsit, és alszik tovább fél 9ig.
2009. ápr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én biztos a szerencsések közé tartozom,

de általában fél 8-kor már a kisfiam alukál,

akkor még 9ig a 4,5 éves fiammal foglalkozom.

Ezután nem nagyon kell engem altatni :).

Az esetek többségében már fél 10-kor alszom!


A babuci 5-6 körül ébred,áthozom a mi ágyunkba,még 7ig

beszélget vagy visszaalszik.

Tehát 7-8 órát biztos tudok aludni.


Az első hónapot kivéve még nem voltam kialvatlan.

De gondolom,ha bújnak ki a fogacskák ez megváltozik :)!

2009. ápr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4,5 hónapos a fiam, 2-3 -szor kel egy éjjel, akkor szopizik kb. 10-15 percet, van hogy többször ébred, kevesebbet nem, ez este 9-től reggel 7-ig . El sem tudom képzelni hogy milyen lehet egy egész éjszakát átaludni, már a terhesség utolsó 2 hónapja is ilyen szaggatott volt a pisilések miatt.
2009. ápr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5 és félhónapos a fiucskám 19 óra körül már pizsamába van és 20-kor már alszik is ! Amióta este sinlac pépet kap cumis üvegböl reggel 5-6-7 ig biztos alszik és táp után még vissza alszik 8- ig. v. fél 10- ig !!! És csak négyhónaposan vettem légzésfigyelöt így nem nézegettem hogy szuszog-e én is alszok ja és zsákba van éjszaka így én nem takargatom!!!
2009. ápr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én kislányom ennyi idősen este10 kor leraktuk aludni és 5-6 körül kelt szopizni,aztán "magyarázott" a kiságyban egy kicsit és visszaaludt kb.9-ig.Hogy meddig "magyarázott",azt nem tudom,mert visszaaludtam.Kérdésedből ítélve te nem sokat alszol.Szopizik v. tápszeres?Hozzátápláltok már?
2009. ápr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja és nem takargatok,hálózsákban alszik pár napos kora óta.Most 6 hónapos.
2009. ápr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem panaszkodhatok én sem, 3/4 9-9 körül elalszik, reggel 7-kor kel, éjjel 2 körül eszik egyszer, egyébként tápszeres. Csak az érdekelt, mennyire vagyok a babám által "elkényeztetve", más babák mennyit hagyják anyucit pihenni.:)
2009. ápr. 28. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!