Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A testvérem babái kedden...

A testvérem babái kedden töltötték a 3. hetüket és mikor haza hozták őket azóta szinte nem is alszanak tesómék mert a babák éjjel sírnak. Mit lehet csinálni? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés
Hétfőn hozták őket haza nappal semmi baj nincsen de éjjel etetés után is sírnak csak úgy maradnak csendben ha kézben vannak.Doktornő meg vizsgálta őket semmi bajuk nincsen.Mitől lehet ez hogy nappal alszanak éjjel pedig nem csak kézben?Mit lehet ez ellen csinálni?
2011. júl. 6. 23:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
7%
Nekem nincsen gyerekem még, de igazából úgy gondolom, hogy egy csecsemőnél normális, ha sír. 3 hetesek, és már most nem bírják? Mi lesz velük 1 év alatt???
2011. júl. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%
Pontosítok, mielőtt le leszek szavazva: egy csecsemő nem tudja elmondani, hogy mi a baj, ezért sír. Biztos nem betegek...
2011. júl. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
nem arról van szó hogy nem bírják de eleve beültetett babák és tesóm is nagyon aggódós ,nem tudja hogy miért lehet.
2011. júl. 6. 23:26
 4/17 anonim ***** válasza:
43%
A babák nagyon gyorsan megtudják szokni,hogy kézbe lenni jobb...ha megszokták akkor elég nehéz visszaszoktatni őket az ágyikóba....le kell tenni,és kicsit bizony hagyni kell sírdogálni...rá fog jönni,hogy nincs értelme...
2011. júl. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
3%
még egy ok hogy ne legyen gyerekem.
2011. júl. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is ikreim vannak,bár már nagyobbak.

3 hetesen általában sírosak a babák.Sokszor azért is sírnak,mert hasfájósak.

Nekem is sírtak éjjel,és nappal meg annyira fáradtak voltak,hogy aludtak..Én az orvosom tanácsára,többször felkeltettem őket nappal,és így bár nappal is sírtak,de akkor meg estére fáradtak el.Amikor egyik nap nem hagytam,hogy nappal több órát aludjanak egy huzamban az éjszakát végig aludták..Utána nem is volt gondom az éjszakai alvással.(igaz az én ikreim már jó pár hónaposak voltak akkor)

2011. júl. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%
Mert gyerek...azért sír. Nem kell aggódni. Elhiszem, hogy félti őket az egész család, főleg, ha ilyen nehéz volt az idáig vezető út, de nem szabad túlaggódni, és jól írta valaki: ne legyenek mindig kézben...
2011. júl. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%

Iker anyuka vagyok megint...

Egy jó tanács..A kézbe szokást minél előbb hanyagolják a szülők,mert később ebből sokkal nagyobb gondjaik lesznek..Inkább sírjanak pár hetet,mint hogy évekig kínlódjanak,mert a gyerekek kézbe szoktak..

2011. júl. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy barmi bajuk is lenne. Az en kisfiaim is rengeteget sirtak az elejen, raadasul nekem segitsegem sem volt. Idovel konnyebb lesz, meglatod. Ami a legfontosabb ikreknel, hogy ossze kell hangolni mindent, etetes, altatas, kesobb jatszas. Ha az egyik eszik, utana egybol etesse meg a masikat is , nagyon hamar hozza fognak szokni.

Ami nekem rengeteget segit a mai napig a ket kis pihenoszek, ha sirnak abban szinte mindig megnyugszanak benne. Es amig az egyikkel foglalkozom elvan benne a masik. Nekem oriasi segitseg.

2011. júl. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem, ha a gyerekvallalas, neveles (azon belul babak) temakorben is felteszed a kerdest, talan tobb segitseget kapsz. Azt a temakort sok tapasztalt anyuka olvassa.

A problemara visszaterve, ki kell deriteni, miert sirnak, a doktornonek segitenie kellett volna. Mivel kezben megnyugszanak, valoszinuleg nem akarnak egyedul lenni. Meg kell probalni tobb altatasi modszert, hatha bevallik valamelyik, pl. ringatas, enekles, mellen valo altatas, stb. Ikrekkel nincs semmi tapasztalatom sajnos, de irj a masik temakorbe, biztos vagyok benne, hogy ott segitenek.

2011. júl. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!