Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Levinnétek 14 hónapos babát a...

Levinnétek 14 hónapos babát a hétvégén Abádszalókra?

Figyelt kérdés
Sosem volt még fürdeni most lesz az első,először strandra akartam vinni,de most jött ez az abádszalóki ötlet.Az élő viz végülis jobb mint a medencés?Vagy melyiket ajánlanátok inkább?
2011. júl. 7. 07:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, simán. Érezzétek jól magatokat! (jobb a természetes víz, mint a medencés)
2011. júl. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egész nyugodtan!!Ő már elmúlt egy éves, nem az a törékeny pici baba már, egészen biztos, hogy imádni fogja!Mi is megyünk augusztusban a Balatonra az akkor már 11 hónapos lányommal egy hosszú hétvégére.Már alig várom, hogy pancsoljon.Persze, félti az ember, ez természetes, de a gyereknek is jobb, ha sok mindent lát, tapasztal, új környezetben van.
2011. júl. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi:-))))Igazából egy kis megerősitést akartam,de akkor jó ötlet lesz:-)))
2011. júl. 7. 07:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak úgy pihenni miért is ne, de abba a tóba én magam se mennék be többet, nemhogy a gyereket bevigyem. Nem tudom, nekem nagyon zavarosnak meg koszosnak tűnt és előszeretettel fürdőzik ott az "etnikum". Meg az alja is olyan gusztustalanul, cuppogósan iszapos. Én Balaton-párti vagyok.
2011. júl. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kedves utolsó,a Balatonba csak fehéreket engednek be?

tavaly 7 hónapos volt a fiam,mikor bevittük Tiszafüreden a strandra.nagyon élvezte.most 19 hónapos és hét végén viszem a strandra.

2011. júl. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

kedves utolsó,a Balatonba csak fehéreket engednek be?


Miért kell kiforgatni, amit írok, Drága? Annyit írtam, hogy tele volt nem idén barnultakkal a tisza-tói strand és a víz is, ahol voltam. A Balatonnál soha nem láttam ennyit egy rakáson, ennyi.

2011. júl. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
:)))
2011. júl. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is szeretm a balatont,de sajnos ahoz nekünk nagyon messze van,hogy 1 napos fürdésre leugorjunk.
2011. júl. 7. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!