Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tescóban vett 1,5 hete vett...

Tescóban vett 1,5 hete vett kisbiciklit vissza lehet vinni? Ma adtuk át kisfiamnak, de olyan nehéz hajtani, hogy megszakad.

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Vidd vissza! De ha nincs technikai baja, akkor nem biztos,hogy visszaveszik!
2011. júl. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha megvan a blokk,próbáljátok meg!
2011. júl. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az sajnos nem megfelelő kifogás, hogy nehéz hajtani. Nem biztos, hogy visszaveszik.
2011. júl. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy nem is tudja hajtani, én megpróbálta m kézzel is, de nekem is nehéz. Úgy gondoltam, hogy levásárolnám az árát.Szerintetek így se lehet?
2011. júl. 8. 09:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Nézd nem biztos,hogy megengedik levásárolni. Azt kellene kideríteni (ha van másik még ott belőle),hogy alapból ilyen nehéz tekerni, vagy valami hibája lehet.

De ha nincs baja, akkor csak a jóindulatukon múlik. Mert, ha belegondolsz,akkor azért is visszavihetné valaki,mert nem tetszik a színe!

2011. júl. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

vissza fogják venni, mivel meghibásodásról van szó és nem viccből akarjátok cserélni...amennyiben mégsem, akkor kérjék a Kermi vizsgálatot


mindenesetre tanuljátok meg, hogy ócska kínai árut nem veszünk ;)

2011. júl. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
vidd vissza, hátha rendesek lesznek. 3 napon belül minden gond nélkül visszaveszik, 1,5 hét után már nem tehetnék de hátha, én szorítok
2011. júl. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Esetleg nem olyat vettetek, amit tolni is lehet? Mi olyat vettünk, egyáltalán nem lehetett hajtani, mert be volt pattintva, hogy amikor toljuk ne forogjon.
2011. júl. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Levásárolhattuk az árát:)
2011. júl. 8. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!