Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akik MAM-os etető...

Anyukák akik MAM-os etető cumit használtok, mikortól használtátok/használjátok a 3-ast? Lányom 5 és fél hónapos, tudom, hogy elvileg 4-hóstól van írva de akkor próbáltam és nagyon jött belőle, így akkor még hagytam a 2-est!

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Tejpépet adtam abból, meg az üveges desszert kajcsit, ilyen idős korában. Azt hiszem 6 7 hós kora körül adtam belőle neki először tápszert.
2011. júl. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

19 hónapos a fiam, nem használtuk, 2essel tejet, tápit kap/kapott, 1es a teás-vizes még mindig.


szerintem a 3as a bukós tápszerhez van, tudod az nagyon sűrű, 2esből nem jön ki. vagy nagyon rostos gyümölcsléhez tudom elképzelni használni.

egyébként minél kisebb a lyuk, annál jobb, a baba szája-nyelve a szopással erősödik meg, kell a beszédhez!

2011. júl. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kisfiamnál egyedül a Mam etetőcumi vált be igazán, így mi másfél hónapos kora óta ezt használjuk. Először az 1-es, aztán a 2-es méretet vettem meg neki, 5 hónapos kora óta pedig már a 3-as méretűt használjuk. Észrevettem, hogy nagyon beleizzad, mire kiszívja a 2-es cumiból a tápszert, pláne ebben a hőségben, így váltottunk a 3-asra. Az első néhány étkezésnél még sok ment mellé, mert újdonság volt a számára, hogy ilyen gyorsan folyik, de amint megszokta, nem volt ilyen probléma. Sokkal könnyebben és gyorsabban kiszívja, nem kell vele megszenvednie. Most lesz egyébként 6 hónapos.
2011. júl. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat! :)

Próbáltam én is a 3-ast, gyorsan kiszívja csak van hogy elkezd köhögni, félre nyel. A 2-essel az a gondom nekem is, hogy nagyon erölködik és van hogy egyszerűen elfárad-megunja az erős szívást.

A tejpéphez mi az X-eset használjuk, szépen eszik belőle, a 3-ason nem ment át.

2011. júl. 8. 11:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a DM-ben vettem őket, de nálunk csak 1-es (0 hó), 2-es(2hó) és X-es (6hó)van.

Mikor betöltötte a 6 hós kort a lányom, akkor vettem a korának megfelelőt, de úgy ömlött belőle a tápi, hogy utána 2 napig nem is volt hajlandó cumisüvegből enni.

El is tettem a fiókba, jó mélyre.

A 4 hósoknak való saijnos nem tudom, hogy milyen, de nekünk a 2-esből simán jön a tápszer,pedig sűrű.

A folyadékokat pedig 1-esből issza, de azoknak egy vastag, felmelegített tűvel kitágítottam a lyukját:)

6 hós a lánykám

2011. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!