Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan használjátok/használtát...

Hogyan használjátok/használtátok a papaverines cseppet?

Figyelt kérdés
Hogy adagoljátok/adagoltátok?Használt?Mennyi idő után?Már ki vagyok teljesen.7hetes kislány anyukája
2011. márc. 7. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
számomra aki azt kitalálta aranyba kéne foglalni!!!! bevállt és csak az semmi más!!!!nekünk van kis gyogyszer kimérős cumink, és azzal adtuk neki először minden kaja előtt ,majd csak vacsi előtt, és így észre sem vettük szépen lassan kinőtte a hasfájását. mások ellenne vannak emrt édesítőt tartalmaz... de én imádtam!
2011. márc. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem 3x1kiskanállal mondott ez elég?Nagyon reménykedem!Köszönöm a válaszod!
2011. márc. 7. 12:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem kúraszerűen javasolta a gyerekorvos, első két nap napi 3x, utána két nap napi 2x, és 3 napig napi 1x. Eltelt a hét, és a hasfájást mintha elfújták volna, soha többet nem okozott gondot.
2011. márc. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaj kezdek reménykedni.Délután lesz kész.Remélem nekünk is beválik!Már vele együtt sírok énis!
2011. márc. 7. 12:34
 5/6 A kérdező kommentje:
És mennyi idő után hatott?
2011. márc. 7. 12:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az első válaszolóhoz. Valóban aranyba kellene foglalni a papaverin kitalálóját. Nekünk is az vált be, semmi más. Mi reggel és este evés előtt adtuk 6-7 cseppet. Vettem gyógyszertárba cseppentőt. Pár hét alatt mintha elfújták volna a pocakfájást. :-)
2011. márc. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!