Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10,5 hós kislányom többször...

10,5 hós kislányom többször kel éjjel, felül álmában és sír nem tud visszafeküdni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most látta az orvos, nem beteg, foga sem jön, napirendje is van mindent úgy csinálunk ahogy eddig. Mikor kijöttek a felső fogai utána éjjel 12 órákat aludt egyhuzamban egy hang nélkül, most egy hete újra felkel 4-5x van hogy óránként felül álmában és keservesen sír. Nemrég tanult meg mászni de még nem áll fel, lehet hogy újabb mozgásfejlődési szakaszhoz értünk és ezt érzi, vagy ez hülyeség? Esetleg álmában is gyakorolja az új mozdulatokat, vagy nappal túl sok az új inger és felzaklatja? Nem tudom mitévő legyek.
2009. márc. 30. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez mind lehet,amit leírtál.Az én lányom is ilyen.Van,hogy az első nyekkenésre bemegyek,még a szeme sincs nyitva,de már áll a kiságyban.

Néhány hét múlva javulni fog a helyzet.

2009. márc. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia, nem lehet, hogy nő valamilye? A fiammal ugyanez volt és még tart, persze nem állandóan, de évente többször előjön: éjjel keservesen sír és a térdét, lábát fájlalja. Ő már el tudja mondani, 3 éves. Az orvos szerint a csontnövekedés fájdalommal járhat, és bizony egyes gyerekeket jobban megvisel.És szinte mindig éjjel jön elő!

Remélem, semmi komoly nem áll a háttérben. nyugtasd meg, szoptasd (ha még szoktál), segíts neki visszaaludni. Én Panadolt szoktam adni, ha már nagyon sír.

2009. márc. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!