Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Homokozóba tengeri homok...

Homokozóba tengeri homok Auchanból?

Figyelt kérdés

Itt olvastam, hogy valaki Auchanban vett tengeri homokot az otthoni homokozóba. De én már 4 Auchan-nal beszéltem, és mindenhol rendes zsákos homokot tartanak. Ha olvassa az anyuka, aki a tengeri homokot vette, légyszi írja meg, hogy HOL!? :-/

Köszönöm!


2011. júl. 9. 07:13
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Én ismerek egy anyukát, aki tengeri homokot vett a homokozójukba, szintén Auchanban - és hogy őszinte legyek, pocsék az a homok. Semmi másra nem jó, mint hogy lapátolja a gyerek a vödörbe. Nagyon könnyen pereg, iszonyat finom szemcsés, éppen ezért abból építeni semmit nem lehet, még egy normális kis formát sem tudsz csinálni vele, amiket adnak a kis homokozó szettekhez. Hozzáteszem, hogy 25 kg homok kerül 1000 Ft-ba.

Mi egy tüzépre mentünk, és ott vettünk zsákos homokot, ráadásul jó nagy homokozónk van, 300 kg-ot simán elnyelt, és az volt összesen 2400 Ft (tengeri homokból lett volna min. 12000 Ft). Ennek tökéletes az állaga, ahogy beöntöttük, már lehetett vele rögtön építeni, nem túl nedves, nem túl száraz, és nem volt benne szemét sem.

2011. júl. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem baj, a mienk még úgysem építkezik, csak turkál benne. Ha valaki tud konkrét Auchan-t mondani, ahol lehet kapni, írja meg légyszi.
2011. júl. 9. 09:16
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
nem kötekedni akarok-de akkor miért nem jó a sima homok..?
2011. júl. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert már hoztunk neki a nyaralásból tengerpartról homokot, és az tetszik nekünk. Ami másnak hátrány, nekünk pont az jön be.
2011. júl. 9. 13:02
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
És később, ha már nem csak turkálja, akkor veszel másikat? Bocs, de mivel elég drága mulatság, szerintem fölöslegesen kidobott pénz.
2011. júl. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De ha a kérdező megteheti,akkor mindegy!

Én sárga homokot vettem és az tökéletes a homokozóba.A teteje pereg,de alatta pont annyira nedves,hogy lehet formázni.

2011. júl. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mivel nem 300 kg kell belőle, hanem csak egy zsák, így nem hiszem, hogy olyan drága mulatság lenne. :-) Ha valaki tudja, hogy hol lehet kapni, írjon légyszi! Köszi!
2011. júl. 11. 11:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem ez olyasmi,amire te gondolsz:


[link]


[link]


Tőlük esetleg rendelhetsz/vehetsz.

2011. júl. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!