Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Játszótéri homokozóba engedite...

Játszótéri homokozóba engeditek 1 év körüli gyereketeket?

Figyelt kérdés
A toxoplazmózis miatt kérdem,mit okozhat vajon ha megkapja,mert ugye a homok azért bejut a szájába játék közben hiába vigyázok.
2011. szept. 21. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

én hagytam és hagyni is fogom


szerencsére nálunk cserélik rendesen a homokot és a macskák sem jutnak be a játszóra hetente jönnek locsolni és kertészkedni az önkormányzattól

2011. szept. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Beleengedem, persze ott vagyok én is. Egy normális játszótérre nem megy állat, csak olyanra viszem. Emellett nem kell a széltől is óvni, 2 évesen is szájába fog kerülni a homok ha épp úgy alakul.
2011. szept. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
nem mert a kislányom eszi. meg a fűvet is eszi, virágokat, mindent. nagyon kell kerülnöm vele az ilyen helyeket.
2011. szept. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
egy évesen nem annyira vágyott még játszótéri homokozóba. Csak pl. hintáztunk és együtt ráülős játékokat próbáltunk ki. HA szeretett volna lányom homokozni, lehet hogy beleengedem. Annál is inkább, mivel a kézügyességét is fejleszti, ahogy fog, rakosgat ide-oda. Ez majd az önálló evésnél is jól jön. Persze nem a homokozóba, hanem asztalnál. Persze ez esetben sem vittem volna minden nap játszótérre. Most sem megyünk minden nap, pedig már betöltötte a 1,5 évet.
2011. szept. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

10 hós kora óta lerakom, most 11 hós. Muszáj menni minden nap játszira, mert van nagytesó is. A picinek telerakom a kezét lapáttal, vödörrel, addig is azt rágja, nem a homokot eszi. Nagyon figyelek, minél kevesebb koszt egyen meg.

Szívem szerint nem raknám le, de nem bír ki 2-3 órát a babakocsiban.

2011. szept. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!