Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írnátok nekem babaétel recepte...

Írnátok nekem babaétel recepteket 8-10 hónapos kortól?

Figyelt kérdés
Neten néztem már,de előrébb nem jutottam.Gondoltam hátha van valakinek házi bevált menüje:)
2011. júl. 10. 07:24
 1/3 anonim ***** válasza:

én mindig is így csináltam. nem akarok mást adni mint amit elbír a gyomra, így azt fözök neki ami a bébiételeken is rajta van a 8 hósokon.


egyébként nálunk a nagykedvenc kb 6 hós korától a krumpli, répa, zukkini,husi. ez verhetetlen. de pl a borsot utálja.

de már lehet paradicsomos dolgokat is adni neki.

2011. júl. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a lányom imádja akár az üveges, a kár a házi "spagettitfélét."


én úgy szoktam hogy

picike hagymát megpiritok olajon, bele a pipihusi amit előzőleg már megfőztem és villával szétzúztam. aztán ha ez is pirult egy picit bele a paradicsompüré (kecskeméti mert abban csak paradicsom van). mivel nagyon savanyú lenne így, teszek bele szőlőcukrot, majd egy kis natur danone joghurtot vagy tápszert míg nem ehetett előzőt. Főzök ki durumtésztát. A tésztát turmixolom és bele a szósz, együtt keveredik turmixolás közben. ha nagyon "nyögvenyelős" lenne akkor tápszert öntök bele. Imádja A lányom :)

2011. júl. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez engem is erdekel, koszonom.
2011. júl. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!