Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet nagy hülyeséget csinálta...

Lehet nagy hülyeséget csináltam? Odaadtam az öt honapos kisfiamnak egy darab kenyérhéjat hogy nyugtassa magát mert nagyon fogzik de szerintem lenyelt belöle egy kisdarabot

Figyelt kérdés
lehet töle valami baja ?most nagyon megijedtem többet biszti nem adok neki ilyesmit csak ha lesz foga
2009. márc. 30. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

:) ne aggódj, semmi baja nem lesz!

ha akkor nem fuldokolt tőle, akkor ne aggódj, mert igazából csak attól kell tartani ilyen esetben, hogy félre ne nyeljen.

2009. márc. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha már lenyelte, nem lesz semmi baja.

Akkor lett volna gond, ha megakad a torkán. Olyankor nagyon gyorsan ki kell szedni, de azt látod olyankor, természetesen csak, ha ott vagy vele. Amikor már van pár foga, akkor is célszerű csak úgy adni neki, ha mellette vagy és figyeled. Valami jó kis gumis babajáték jobban megfelel most a célnak, vannak puhábbak, keményebbek, direkt ilyen rágásra valók is.

2009. márc. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már lenyelte, nem lesz semmi baja :))
2009. márc. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat még anyit hogy ott voltam vele csak egy pillanat volt az egész és már le is nyelte ugy megilyedtem utána sirt is egy kicsit mert elvettem töle ,pedig nagyon örült neki hogy rághat valamit ami nem kemény ,mert a rágokákat sajnos nem szereti pedig sok félét vettem már még hütö rágokát is de azt se fogadja el és végül igy let a kenyérhéj:)
2009. márc. 30. 19:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább répát adj a kezébe. Nálunk az jött be. Egy negyedet adtam neki oda. Jó hűvös volt egész nap, és mivel nem volt még foga nem tudott belőle harapni. Íze is van, szerette.
2009. márc. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nem lesz baja!:) De én is répát, almát vagy körtét adtam neki! Ezeket szivesen csócsálta mert édesek! De persze felügyelettel!
2009. márc. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én nem merném neki még a répát sem adni, mert az én kislányomnak bár nincs foga, de annyira kemény az ínye, hogy szinte bármit elharap és szerintem nem lenne a legklasszabb egy répadarab a torkán.
2009. márc. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a többi válaszokat is ,már nem adok odan többet neki semmit mert neki is nagyon kemény az inye félek a répábol is harapna egyet :)
2009. márc. 31. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!