Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! 7 hónapos kisfiam fogzik....

SOS! 7 hónapos kisfiam fogzik. Dentinox sem, és gyógyszertári kikevert ecsetelő sem segit rajta, ráadásul uborkát, citromlevet, kenyérhéját, szóval mindenfélét ajánlottak rágókaként. Mit tegyek? MÁR NAGYON KINLÓDIK!

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 11:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
ezen nem lehet segíteni.majd elmúlik.am meg menj le a védőnőhöz és kérj tőle tanácsot
2011. jún. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az én babám is kínlódott, semmi sem segített neki, végül a panadol baby sziruput adtuk neki, igaz kevesebbet mint ami elő van írva, de 1-2 percen belül teljesen elmúlt neki. Nekünk ez használt. Bár olyat is hallottam, hogy valakinek a homeopátiás szerek használtak.
2011. jún. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 kisendre válasza:
46%

Tényleg ennyire felelőtlen vagy, hogy a gyereked egészségét rábíznád egy kétes eredetű tanácsra?

Eszedbe se jutott, hogy szakember tanácsát kérd?

Értem én, hogy nem akarsz egyből orvoshoz szaladni, de vannak ennél megbízhatóbb oldalak is, ahol hozzáértőktől/orvosoktól olvashatsz tanácsokat, vagy szükség esetén konzultálhatsz velük.


Pl:

[link]

[link]

2011. jún. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Elsőnek:köszi de a védőnőnk olyan,akihez te sem igazán fordulnál,az okot most nem irom le...

Viszont 2iknak köszi az ötletet,bár nekünk itthon Nurofen van,amit gyógyszertárban ajánlottak,csak elfelejtettem megkérdezni hogy ha nincs láza,akkor is adhatom e:(

Amúgy ahogy most olvasgatok itt,ezt a Chaomilla bogyót sztem kipróbálom

2011. jún. 10. 12:07
 5/16 A kérdező kommentje:

12.06.-osnak:

Szerintem ez az oldal is arra való,hogy segitséget,jótanácsot kérhessen az ember,amúgy meg sok oldalt átböngésztem ezzel kapcsolatban,és mindenhol mást irnak!amúgy köszi a linkeket

2011. jún. 10. 12:10
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekunk a nurofen segitett. Foelg akkro voltak igazi kinlodasok amikor a hatul a ragofogai jottek. :( Csak nurofennel aludt ejszaka. Mas szoba sem johetett. Semmi csodaszer, zsele nem segitett. En akkor is adtam amikor nem volt laza. Irjak, hogy fajdalom csillapitasra, fogzasra is jo (legalabbis a nurofen tajekoztatojaba ez van feltuntetve, de kulfoldon elunk igy nem tudom az otthoniba mit irnak). En felvaltva adtam neki a paracetamol tartalmu szirupot (itt calpol a neve gondolom otthon panadol) es a nurofent. Ha mar jol attori az inyet akkor nem lesz gond. Legalabbis nallunk igy volt 2-3 nap.
2011. jún. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Utolsónak nagyon szépen köszönöm!!!!Kipróbálom a Panadolt is!Előbb ezt a chamomilla bogyót Nurofennel,.remélem hat..:)
2011. jún. 10. 12:23
 8/16 anonim ***** válasza:
Nurofen és Chamomilla Vulgaris CH 15 golyó, napi 4*5 golyó. A fiamnak lila volt az ínye, elvittem megmutatni, hogy beütötte-e vagy mi baja van, de azt mondta a védőnő, hogy nem, ilyen csúnyán fogzik. Éjjel óránként ébredt, volt, hogy álmában sírt, fel sem ébredt. Rettenetesen szenvedett.
2011. jún. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia nálunk a nurofen bevállt, és vizes rongyi, azt csocsálhatja..esetelg tegyél a fagyasztoba rágokát.
2011. jún. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nurofent adhatsz akár napi 2x 2 ml-t is, de ne sok napon át, és akkor is lehet ha nincs láza.
2011. jún. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!