Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angliai anyukák, ezek a...

Angliai anyukák, ezek a nyomtatványok honnan tölthetők le pontosan? (Child tax, Child benefit, Housing benefit)

Figyelt kérdés
Belinkelné nekem valaki a benefites nyomtatványok letöltési helyét ? Esetleg ha tudtok hozzá kitöltési útmutatót magyarul :) Ti amúgy mennyit kaptok egy baba után egy hónapban?
2011. júl. 10. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia


city councilnal kerhetsz es ha segitseg kell a kitoltesben kerj segitseget CAB-nal.

2011. júl. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de ki szeretném itthon kinyomtatni, meg kitölteni,mert most megyünk vissza a picivel,hogy meglegyenek. Amúgy kinnt tudom hova kell menni.
2011. júl. 10. 17:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia ebben a kérdésben a 2. oldalon válaszoló mindent pontosan leírt, linkekkel, hátha tudod használni:)


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2011. júl. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia.Letolteni?Sehonnan nem tudod csak a child benefitet.: [link]

A child tax credithez telefonalnod kell adatlapert aztan bemenni hogy leellenorizzek az adatokat.A housing benefithez a local councilhoz kell bemenj ott ad egy listat azokrol a papirokrol amikre szukseg van az igenyleshez.Ez kb 10dolog.Pl.:proof of rent,proof of chb,stb.

A belinkelt kerdesnel a 2.valaszolo nem irt le mindent.2011 aprilis 6.tol teljesen megvaltozott a rendszer nem kapja meg mindenki a tamogatasokat a 2szep szemeert.A child elements peldaul megszunt ugy ahogy volt.A brutto evi jovedelem hatar 40ezer font lett.Es meg ha ezt nem ered el akkor sem biztos hogy megkapod a child tax creditet.

Az egyetlen ami biztos az a Child Benefit 20.30£egy hetre.

2011. júl. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, föleg a hasznosakat. Kapunk,amit kapunk, nem a segélyek miatt szültem és élek ott. A párom 9 éve dolgozik kinnt, beadjuk aztán majd megírom hogy mi hogy sikerült. Gondolom nem csak engem foglalkoztat ez a téma.
2011. júl. 11. 14:08
 6/8 A kérdező kommentje:
Még lenne egy kérdésem,a magyar anyakönyvi kivonattal kell csinálnom valamit,hogy ott elfogadják, mert ez már angol/magyar nyelvű. ????
2011. júl. 11. 14:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia.Nem ertem.Itt szultel es megis magyar anyakonyved van?Ha otthon szultel es azert van magyar anyakonyved szerintem azt le kell forditani.Gondoltam hogy nem a segelyekert szultel itt.
2011. júl. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kinnt élek Angliában, Mo.-ra jöttem szülni, az anyakönyvi kivonata magyar, de angolul is rajta van. Ezért kérdezem,hogy ez úgy jó-e vagy kell-e vele valamit csinálni még.
2011. júl. 11. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!