Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eleget hízik a babám?

Eleget hízik a babám?

Figyelt kérdés
1 hós, 600 Gr-ot hízott. Enni szépen eszik, 100-120 között 30 perc alatt. Nem kevés mégis ez a hízás?
2011. júl. 11. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
nem kevés,elég:)
2011. júl. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

elvileg hetente min. 12dkg-ok kell hízniuk.

ugyhogy ne aggódj,teljesen jól hízott a babád!

2011. júl. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hagynod kellene egy kicsit a számokat,hogy hány perc alatt mennyit az azért már túlzás. (Vagy ha már mindenképp belemegyünk az sem mindegy,milyen súllyal született és hogy anyatejes vagy tápszeres). Amit írtál, nagyon szép súly, valószínűleg a védőnő és gyerekorvos is egyetért. Hidd el,ha elkezdi kialakítani a kis szokásait,be fogsz golyózni,ha ennyire szőrszálhasogató leszel,ne haragudj a kifejezésért,nem bántani akarlak. Az én babám pl volt,hogy óránként akart enni és tudott is,mert úgy esett jól neki vagy csak megszomjazott,mindegy volt,hogy mennyire próbáltam én a védőnő előírásai szerint etetni. Minden gyerek más, ha látod,hogy nyugodt, pisil-kakil eleget,akkor nincs semmi gond :)
2011. júl. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Havonta 400 grammal a minimum, nálad 600, szóval teljesen jó, ne aggódj! :)
2011. júl. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én örültem volna ha ennek a felét hízza a babám de még azt se.Azért nem bolondulok bele....már.Szerintem ezt te se gondolod komolyan,hogy nem elég.....ha ilyen számszerű vagy sztem te is olvasol "irodalmat" erről...
2011. júl. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egyébként számszerű, eddig még babamérleg sem volt, 1 hónapra kölcsönöztem, hogy megnézzem mennyit eszik, és mennyit fog ez alatt a hónap alatt hízni. Anyatejes a babám, és azért aggódtam, mert sokszor nagyon belázasodtam, és hogy nehogy kevés legyen a tejem, de ezek szerint van bőven, és akkor a hízás is megfelelő. Egyébként a védőnőm szerint keveset hízott, ez is az oka annak, hogy mérem ebben a hónapban.
2011. júl. 11. 12:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Én akkor voltam nagyon lázas,mikor túl sok volt a tejem... védőnőd fejével meg valami nincs rendben.
2011. júl. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

mitől lázasodtál??

csak azért írom, mert van olyan, hogy tejláz, mikor a mellben pangó tej gyulladást, lázat okoz.

Szóval figyelj, hogy ne legyen csomós a melled, hogy ne legyen benne pangó tej!Ha úgy érzed van benne, fejd ki szopizás után!

Lehet tisztában vagy ezekkel, csak gondoltam leírom:)

(egyik korábbi válaszoló)

2011. júl. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Volt tejlázam is, de utána sajnos nem az volt. Annyira kimerült a szervezetem a szoptatástól (nem sokat ettem, mert nem volt étvágyam), hogy minden tartalékomat feléltem, és teljesen legyengültem. Azóta eszek rendesen, szedek vitamint is.
2011. júl. 11. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!