Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eleget hizik aggodjak?

Eleget hizik aggodjak?

Figyelt kérdés
14 hetes babom ket hettel ezelott 5.92kg volt mostani meresen 6.18kg nem hizott tul keveset?180-200ml tapot is megeszik egy hamira ami szerintem nem keves.Lehet hogy tejerzekeny?velemenyek?
2011. júl. 12. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
ne izgulj,biztos sokat pisil és izzad ebben a melegben.nekem azt mondták hogy a heti minimum 12 dkg.ugyhogy ebben is benne vagy.egyébként az enyém 2hónapos minden héten 30 dkg ot hizott,most csak 16 dkg ot.
2011. júl. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk is a heti 12 dkg-ot mondta védőnő, de én pl. azt is olvastam, hogy a heti 100 gramm a minimum, de jobb a havi hízást nézni, mert nem minden héten ugyanannyit hízik egy baba. Nálunk most a nagy meleg és egy kis hasmenés miatt pl. kb. 4 napig semmit nem hízott, aztán két nap alatt hozott 100-at. Ha meg van egy hónap alatt a minimális 400 gramm, a baba jó kedvű, nincs baja, akkor semmi gond nincs vele. :)
2011. júl. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!