Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel ösztönözzem a 7 és fél...

Mivel ösztönözzem a 7 és fél hónapos babámat, hogy üljön?

Figyelt kérdés
Az istenért nem akar se mászni se ülni csak állni egész nap.Azért lenne jó ha végre csak egy kicsit is próbálna ülni mert a babakocsizás egy rémálom.A mózes részt kinőtte a sportrészben viszont csak dülöngél hiába van bekötve az meg nem jó neki még tehát a séta a kocsi hordozórészében történik amit már majdnem kinőtt épp, hogy jó viszont nagyon gyorsan bevizesedik benne mivel az őv résztől nem igazán tud mozogni benne.Mivel tudnám ösztönözni?
2011. júl. 12. 07:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Sokat legyen hason!
2011. júl. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hiába az nem válik be mert kapásból indul a forgás.
2011. júl. 12. 07:59
 3/9 anonim ***** válasza:
A sportészt döntsd hátra, vagyis legyen a gyerek félig ülő, félig fekvő helyzetben. Az ülést nem szabad eröltetni!
2011. júl. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
gyógytorna!
2011. júl. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a lányom előbb tudott ülni, mint mászni! Kúszni már tudott és megült egyedül is szépen, csak nem tudott felülni! Én megtanítottam neki, a neten találtam ezt a videót: http://www.youtube.com/watch?v=nRME1hQuvws&feature=related

Pár alkalommal kellett csak megmutatni neki és már csinálta is szépen! Viszont mászni nem akart, vettünk neki egy mászó micimackót és 2 nap alatt megtanult mászni!

2011. júl. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a linket ezt már én is megtaláltam akkor volt 6 hónapos.Semmit nem ért pedig minden áldott nap csináltuk.Ha leteszem a földre és a kezeit a lábai közé teszem úgy tud ülni egy darabig aztán jön a hiszti és már el is dől és forog is tovább ahová éppen menni akar.
2011. júl. 12. 08:54
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok.

Ne ültesd! Majd, ha magától ül. Legtöbb baba négykézlább állásból teszi le a popsiját, és abból lesz az ülés. Nem törvényszerű, de általában így van.

Hogy magad is megnyugodj, hogy nincs baj, menjetek el tényleg gyógytornászhoz (Dévényes), nézze meg.

Ha meg hipotón és azért nem megy neki a kúszás, mászás ülés, akkor jó időben elkezdeni a kezelést.

Egyébként nincs elkésve, de te otthoni módszerekkel ne kísérletezz, ne erőltess nála semmit. Ha nem magától csinál valamit, azt jelenti még nincs rá felkészülve az izomzata, árthatsz vele a gerincének.

2011. júl. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%

Persze, hogy "hisztizik" és eldől, hiszen nem elég fejlett az izomzata az üléshez.

Ez olyan, mintha tőled várnák, hogy állj 20 percet az egyik lábadon. Meg tudnád csinálni???

2011. júl. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
08:40-es vagyok, nálunk akkor segített az a módszer ami a videón volt, amikor már tudott ülni, csak felülni nem tudott! Szerintem is azért nem megy még, mert még nem elég erős az izomzata az üléshez!
2011. júl. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!