Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnám kiváltani a Meningi...

Hol tudnám kiváltani a Meningitec védőoltást?

Figyelt kérdés
Budapesti vagyok, már rengeteg patikában megkérdeztem, de mindenhol hiánycikk, volt ahol azt mondták fél év múlva (?) talán lesz... Már két hete ezt keresem. Tudott valaki valahol mostanában ilyet kiváltani?
2011. júl. 12. 08:14
 1/10 anonim válasza:

Szia!


Én ma adatom be a gyereknek de én Miskolci vagyok.1900ft receptre.A neten webpatikába nézted?

2011. júl. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is pont ma kapja meg a másodikat. Nekem azt mondták a patikában, ha otthagyom a receptet megrendelik. Két hét múlva meg is lett. Azt is mondták, hogy van csak a patikába nem nem tartanak mert rövid a szav. ideje. Pécsről írtam.
2011. júl. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha nem találsz sehol, próbálj meg beszélni az orvossal, hogy írjon fel Menjugate-et. Nem tudom, hogy az árán kívül mi különbség van a kettő között, mert mi menjugate-et kaptunk (2490 ft), barátnőmék pedig meningitec-et (1900 ft).

Ja de előtte kérdezz rá a patikában, hogy ha meningitec nincs, akkor menjugate van-e.

Az én fiam 3 hónapja kapta meg, akkor a menjugate-ről semmi hiányt nem emlegettek.

II. kerület

2011. júl. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Neis Vac-C is ugyanaz
2011. júl. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Már 5 webpatikában regisztráltam, sajnos nincs nekik sem.

Eddig mi is leadtuk a receptet és meghozták az oltást, de most minden patikából elküldtek, hogy nincs a nagykerben sem, így nem tudnak rendelni ...

Második válaszadó! Hol tudtad így megrendelni?

2011. júl. 12. 08:51
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket! A fiam első két alkalommal a Menjugate-t kapta, de most nálunk ez is hiánycikk (XVIII kerület). A másik oltásra is rákérdezek.
2011. júl. 12. 08:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Pécsen, kertvárosban a Melinda patikában. Nem tartanak készleten de ezzel a feltétellel rendeltek. Gondolom nem akarták úgy megrendelni, hogy utána nem veszem meg.
2011. júl. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Enyém is most fogja a 2. adagot. Én a MEster utcai patikába vettem, ott volt. Próbált meg. Vagy a Koppány utcai Tesco gyógyszertárban, ott meg lehet rendelni, már másnap érte mehetsz.
2011. júl. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 3hete váltottam itt ki nálunk Maglódon,a patikában.Akkor még volt belőle.Esetleg telefonon hívd fel őket,és kérdezd meg,hogy van-e még.

Anna Gyógyszertár 2234.Maglód Katona J.u 25.

Tel: 0629/327-446


[link]


[link]

2011. júl. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia.

Én Menjugate-t kerestem.

És a Béke tér mögötti patikában volt nekik Meningitec, a patikusnő meg is mutatta a hűtőből

[link]

2011. júl. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!