Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos kisfiam leborult a...

10 hónapos kisfiam leborult a franciaágyról, illetve azon bolt a bébihordó, abból esett a padlószőnyegre. Nagyon sírt, de amint elkaptam, egy perc mulva megnyugodott. Ugye nincs baja?

Figyelt kérdés
Látványosan semmi nem féj, de ugye belső sérülése ettől nem lehet???
2011. júl. 12. 11:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nem hiszem, ha kótyagos, aluszékony, hány, láz akkor van gond ,akkor kórház! de ha ezek nincsenek nincs mért aggódni! lesznek még nagyobb bukták is, nálunk is volt már pár :P 13 hós fiamnál
2011. júl. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Hasonló volt nálunk is. Gyerekorvost hívtam: irány a kórház, ahol megvizsgálták, alaposan áttapogatták, és koponya röntgen... Csak így tudják kizárni, hogy nincs-e repedés.
2011. júl. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Mi azonnal bevittük a kórházba, bár csak 30 centiről esett le, de lett puklija. Megvizsgálták, de semmi baj nem lett. Figyelni kellett azokra amit első válaszoló is írt.

A bűntudat viszont hatalmas. Nagyon szégyelljük magunkat apával. Akkor kezdett el forogni és elfordult az apja ő meg lehuppant :(

2011. júl. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Az én fiam is esett le így sajnos.Utána már nem is hagytam a hordozóban az ágyon.Hála istennek nem lett semmi baja.Ha nem látsz nagy véraláfutás a fején,nem vérzett,nem vesztette el az emlékezetét,nem hány a gyerek,nem lesz aluszékony,akkor nem kell aggódnod.De az sem gond,ha elmentek az ügyeletre,hogy megnyugodj.Sokat fog még esni,akár hogy is vigyázol.
2011. júl. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem 15 hónaposan esett le az ágyról, pár perc után nem sírt, de bevittem a kórházba, hogy minden rendben van-e vele. Sajnos a csuklója eltört, látszott a röntgenen...
2011. júl. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Azóta szopizott és békésen alszik, pont most van a normális alvásideje. Iszonyú ideges vagyok, de neki látszólag kutya baja. Eddig a buksiját sem verte be soha. Most megőrülök, amig felébred, vigyem így orvoshoz?
2011. júl. 12. 12:15
 7/20 anonim ***** válasza:
Páromnak a pelenkázóról esett le a lányunk /1 év körül volt, asszony lehajolt popsitörlőért, és közben legurult/, megnyugtattuk, áttapogatta-átnyomkodtam minden porcikáját, nem volt érzékeny sehol, megnyugodtunk.
2011. júl. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Puklit sehol nem látok, hasra érkezett, de pont háttal álltam, nem tudom melyik része ért előbb földet. Hiába, csak pillanatnyi figyelmetlenség volt, gyümölcsöt evett a bébihordóból én meg a tálat vittem ki a konyhába.
2011. júl. 12. 12:16
 9/20 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Szerintem vidd el orvoshoz, akkor fogsz csak megnyugodni.
2011. júl. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Felhívtam a közeli kórházat, hányás, aluszékonyság esetén azonnal vinnem kell, amúgy inkább csak figyelgessem -most le nem veszem róla a szemem. Valakivel történt még hasonló?
2011. júl. 12. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!