Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova szoktál kimozdulni a...

Hova szoktál kimozdulni a babáddal a mindennapi helyszíneken kívül (bolt, piac, játszótér. )?

Figyelt kérdés
És milyen idős?
2011. szept. 9. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Az enyém már 21 hónapos, de korábban is így volt:

babás barátnők, tesóm, sógornőm (egyszerre szültünk mindhárman), nagymamák, dédik, baba-mama klub (kéthetente).

Van kocsink és vezetem is. Plázába, nagyobb üzletközpontba ritkán járok, és oda szinte soha nem viszem a kicsit.

2011. szept. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

körbe járjuk a családot, nagynénik, unokatesók, dédik...

beülünk az autóba és megyünk, hegy, domb, völgy, ami éppen útba esik, egy órácskát sétálunk aztán jövünk haza. néha játszóház, vadaspark, nem is tudom :)

2011. szept. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok, szintén 21 hónapos a fiam :)
2011. szept. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, mi van hogy elkérjük apától az autót, és elmegyünk rokonokhoz látogatóba, vagy egy egy bevásárló központba, ahova babkocsival nem mennénk. De az is jó, amikor bicajra pattanunk (ha az idő engedi) és olyan játszótérre elmegyünk, amin kevesebben vannak és szuper!!! Hetente pedig 2szer hordom foglalkozásra, amit nagyon szeret. Énekli, mondja a mondókákat. 1,5 éves, lány
2011. szept. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi parkba szoktunk menni nagyon sokat. Nem messze tollunk van egy haltamas park egy kis toval, folyoval es kacsakat meg mokusokat szoktunk etetni. Nyaron tobbszor vittunk egy takarot es leultunk az arnyekba. Sokat jartunk mas parkokba pikinkezni. Most mar ehez kezd hideg lenni de setalni meg mindig nagyon jo. Ezenkivul szoktunk menni uszni, baratnomhoz akinek szinten van egy hasonlo koru babaja, allatkerbe szoktunk menni (vettunk egy evre szollo berletet) mert itt eloadasok vannak az allatokrol, programok gyerekeknek. Neha elmegyunk fagyizni a baratnommel es a kislanyaval, es havonta egyszer bunbe esunk es a Mc Donalads-ba is elmegyunk, pizzazni is elmegyunk de ezt is havonta csak egyszer. Jatszohazba is szoktunk menni (ritkan).

Kisfiam 19 honapos

2011. szept. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Mi nézzünk programokat a párommal, hogy hova szeretnénk menni és megyünk.

Állatkert, parkban sétálunk, rokonokhoz megyünk (nagyszülők, dédik, keresztanyját stb)

Néha a munkahelyemre is beszoktunk menni látogatóba, baba mama klub.

Te kedves kérdező merre szoktatok menni?

2011. szept. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

-kocsival mentem midnefelé, mindig volt valami elitéznivaló

-nagyot vittem-hozta asuliba/bó, heti 2x uszoda


egsézen kicsi korától így volt, most 2,5 éves (már nem bab) de most sem változott


Pl -járok vele heti 2x úszni

- ma pont megyek be a (volt) melóhelyemre

2011. szept. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!