Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3és fél hónapos kislányom...

3és fél hónapos kislányom most 4980gr. és 3200gr-al született! A barátnőm szerint nem fejlődik rendesen! Igaza van a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs igaza a barátnődnek!!! Szerintem inkább a saját gyerekével foglalkozzon, ha van egyáltalán neki.
2009. márc. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az orvosodra hallgass meg a babára. Ha éhezne, látnád, nem?
2009. márc. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs igaza szerintem. Szinte 60 dekákat szedett össze a születési súlyához képest havonta. Gondolom valamennyit vissza is esett az első időkben.. A normális súlygyarapodás igen tág határok között mozog. Átlagosan azt mondják, hogy a heti 12-25 deka hízás megfelelő. Egyébként a védőnő és az orvos mit mond? Ne a barátnődre hallgass, az ő véleményük a helytállóbb általában...
2009. márc. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Amugy a doki szerint,és szerintem is nagyon szépen fejlődik a hercegnő,csak olyan rossz érzés volt ezt egy ápolonőtől hallani!
2009. ápr. 1. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!