Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt szegedi vagy...

Vannak itt szegedi vagy Szeged környéki anyukák, akiknek szintén nincs "kisbabás" társaságuk és szívesen leveleznének, majd találkoznának is, hogy a gyerekek együtt játszhassanak, mi meg beszélgethessünk? Tíz hónapos a kislányom.

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem egy 9 hónapos lánykánk van és Szegeden élünk. Én találkozom kisbabás anyukákkal, van hogy hetente többször, van, hgoy csak kéthetente futunk össze, attól függ kinek mi a programja.

Szívesen levelezek Veled és persze találkozhatunk is! Szeged melyik részén laktok, merrefelé szoktatok sétálni! Írj magatokról ide vagy akár privátba is!

2011. nov. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi Szeged mellett lakunk, de heti 3-4X is bent vagyunk Szegeden,így bármelyik városrész könnyen elérhető számunkra. Nagyon sokat sétálunk. Ti milyen napirenddel "éltek", mikor tudtok kimozdulni?
2011. nov. 18. 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én makói vagyok,de ha gondolod szívesen levelezek veled:)

2011. dec. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Mi is Szegeden lakunk, 16 hónapos a kislányom. Én is ebben a cipőben járok. Egyszer-kétszer elmentünk a Százszorszép Gyermekházba mondókás foglalkozásra, de azok a gyerekek valahogy mind nagyobbak voltak, mint az enyém. Úgy látom, most meg az enyém "nagy", de azért én szívesen leveleznék, esetleg találkoznék is.
2012. jan. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!