Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges? Nem korai még egy...

Lehetséges? Nem korai még egy babát vállalni? Nem ciki, hogy ilyen kicsi a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Nővérem 3 hónapja szült babát és láttam,hogy vett terhességi tesztet.Lehetséges hogy terhes?
2011. júl. 12. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nővérednek nem korai, akkor másnak semmi köze hozzá. Nem ciki, nem más, idegen embereknek kell megfelelni, hanem magunknak. ha ők így döntöttek, akkor hajrá :)
2011. júl. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm és köztem 1 év és 4 nap van. Nagyon jó a kapcsolatunk, de én nem vállalnám be. Nem lenne fair a kicsimmel szemben, most minden időt neki akarok szentelni, amíg ilyen pici. Viszont ha becsúszna, nem vetetném el, nincs benne semmi ciki szerintem.
2011. júl. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Még nem is biztos, hogy terhes, és az sem biztos, hogy megtartják.

De! Ha mégis az, és megtartják, az az ő döntésük. Ha boldog kapcsolatban élnek, mindent meg tudnak adni a kicsiknek, akkor nem ciki.

Az már ciki, amit az egyik rokonunk csinál. Most lesz 1 éves a lánya augusztusban, és októberben szüli a következő babát, egy másik apukától. Az anyjáékkal él, nemsokára 2 gyerekkel egy szobában, télen tüzelőjük sincs, tavasszal kikapcsolták az áramot (hősugárzóval fűtöttek, már visszakapcsolták), a vízfogyasztásuk le van korlátozva (szintén elmaradt számlák miatt). Minden hónapban ott sír a családsegítőben, hogy neki milyen rossz.... Na, így biztos nem vállalnék még egy babát...

2011. júl. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy vett egy terhességi tesztet, nem jelent semmit. Én is vettem, amikor két hónapos volt a fiam, régebben is tartottam itthon.

Lehet, hogy csak volt egy kis balesetük a férjével, és meg akar bizonyosodni róla, hogy valóban az-e. Egyébként lehet, hogy egy barátnőjének, szomszédasszonynak vette, én is vettem már ezért tesztet.

Amíg nem tudsz konkrét dolgokat, ne vonj le messzemenő következtetéseket.

És ha most is terhes? Menjen abortuszra, mert szerinted ciki?! Szép kis tesó vagy....

2011. júl. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már hogy lenne ciki???

Olyan hihetetlen, hogy ilyen eszükbe jut az embereknek, hogy ez ciki! De az a gáz, hogy amikor én is bemegyek a 14- és 1 hónapos gyerekemmel a postára/otp-be/gyógyszertárba vagy akárhová, szinte mindenhol "bátorítani" akarnak, hogy jó lesz az, legalább együtt nőnek fel, stb.! És amikor azt mondom, hogy mi ezt így terveztük, nem véletlenül csúszott be a második, csak néznek nagy csodálkozó szemekkel...

2011. júl. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Számomra sem ciki, csak a sógornője reagálta ezt rá. Mármint, hogy ciki ez a kis korkülönbség. Én sem értettem, ezért kérdeztem.
2011. júl. 12. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!