Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Korkülönbség! Belemenjek egy...

Korkülönbség! Belemenjek egy kapcsolatba vagy sem, nem ciki?

Figyelt kérdés
Én 23 éves lány vagyok,és van egy 20 éves fiú aki elég komolyan csapja nekem a szelet. Igazából tetszik is,meg minden,de nem túl fiatal hozzám? Annyira látszik rajta hogy hány éves... Még soha nem volt fiatalabb párom,nem tudom elképzelni hogy ez müködhet e.Valaki hasonló helyzetben mit tett,és mi sült ki belőle?
2011. aug. 22. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Ugyan már, az a 3 év semmi, ha szeretitek egymást, ne foglalkozz ezzel!
2011. aug. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%

valamiért én nem tudnék megbízni benne,meg az alacsonyabb pasikban sem :D

de ha kételyeid vannak, az már most rossz:D

2011. aug. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem 20 on túl nem gáz a 3 év.

Az én párom 21 éves de érett és komoly a gondolkodása...

Talán működni fog:) annyira azért nem "kicsi"

2011. aug. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kételyeim azok vannak... ugyanakkor ha találkozunk nagyon,de nagyon jól érzem magam vele. Viszont mikor egyedül vagyok,el gondolkodok azon ,hogy én ilyen idősen már mást várok egy kapcsolattól(összeköltözés és egyebek),ő meg még csak 20 éves,és néha nagyon látni rajta hogy olyan gyerek...
2011. aug. 22. 21:35
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Nekem is volt 3 évvel fiatalabb párom, szerettük egymást, de mialatt én már közös jövőt terveztem, ő még jópár évig hallani se akart se házasságról, se gyerekről. Nem maga a korkülönbség a baj, hanem az, hogy egy ilyen fiatal srác nem fog távlatokban gondolkozni, csak a jelent akarja majd megélni, neked ez pedig egy idő múlva kevés lesz. Soha többet nem szeretnék fiatalabb társat.


26 N

2011. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

:) Az én párom 34 éves, és még néha mindig gyerek :D

Szerintem is próbáld meg vele, azért látszik egy pasin, hogy komolyan gondolja-e a kapcsolatot, vagy még élni szeretne.

2011. aug. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

pár évig el lehet vele szórakozni, bár gondolom még nincs olyan sok tapasztalata az ágyban sem...


persze, jó együtt lenni, de ha igazán komoly kapcsolatot szeretnél, akkor érettebb, idősebb sráccal kezdj.

2011. aug. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hát ez a srác komolyságától, érettségétől is függ, de ha azt kérdezed, hogy ciki e, akkor szerintem nem menj bele!
2011. aug. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem manapság egyálaltalán nem ciki, persze, nem tudom, milyen baráti társaság vesz körül. A három év szerintem semmi, és ilyen idős korban gondolom nem a házasság a cél, hanem hogy néhány hónapig, évig jól érezzétek magatokat együtt.
2011. aug. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

"ilyen fiatal srác nem fog távlatokban gondolkozni"

De fog. aki komoly, érett az fog távlatokban gondolkodni. Az én párom 18 évesen döntötte el, hogy velem akarja leélni az életét...és még 4 év után is ehhez tartja magát. Szóval...

2011. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!